2703
2553
الان متوجه شدم فقط سه دونه تخم مرغ دارم. خیلییی وقته کیک درست نکردم. یکی از دوستام داره واسه عصر میاد خونمون. شوشو هم حوصله نداره بره خرید واسه همین مجبورم یه چیزی تو خونه تدارک ببینم. گفتم کیک درست کنم با قهوه بدم...تنها امیدم به همین سه تا تخم مرغه الان؛-)))
اگه کیک لطیفی میشه باهاشون پخت دریغ نکنین دوست جونیا، من بعد از خدا همیشه امیدم به شما بوده ؛-*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
نه عزیزم زرده و سفیده رو با شکر میزنی خوب که به غلط کردن افتاد شیر و روغن رو اضافه کن با وانیل بعد آرد و بیکین هم تو ظرف دیگه قاطی کن به مایه تخم مرغ اضافه کن با قاشق همبزن......

من کشمش نریختم تاحالا پودر کاکائو باشکر مخلوط میکنم با آرد بهش اضافه میکنم.....

دو سوم ظرف رو پر کنه... میریزم تو پیرکس آهان ظرفتو چرب کن بعد مایه رو توش بریز....
والا اینو تی وی نشون داد من درست کردم دیدم خیلی راحت و خوب در میاد یگه راه به راه درست میکنم... فقط تی وی نشون داد نصف مواد رو ریخت تو ظرف نصف دیگهرو با پودر کاکائو قاطی کرد ریخت روش دو رنگ شد....

منم عاشق کاکائو 1 رنگ شکلاتیش میکنم:))))

من اینجوری میدرسم عالییییییییییییییییییییییییییی میشه
تخم مرغ 1 عدد
شکر 1 پیمانه
روغن نیم پیمانه
شیر 1 و نصف پیمانه و ارد 2 پیمانه

بکین پودر 1 ق ش چ
گردو خورد شده نصف پیمانه
اول تخم مرغ رو با روغن شکر میزنیم و بعد شیر رو اضافه میکنیم
بعد با همزن برقی میزنیممممممم مواد رو
بکین پودر و ارد رو قاطی میکنیممممممممممم و به مواد اضافه میکنیممم و 2 باره با همزن میزنیممم و در اخر گردو رو اضافه میکنیمممممم

نکته: فر رو 20 مین زودتر با 320 درجه س ن روشن میزاریم تا داغ بشه و وقتی کیک رو گذاشتیم تو فر درجه رو 350 میکنیم
ته قالب کیک رو کمی با روغن چرب کن تا کیک نچسبه
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
گفتم کشکش ؛-))))
مرسی مزاحم نشین دارم درست میکنم وقتم میگیره (شوخی بودااا دعوام نکیناااا
loooooooooooooooooool
حدس میزدم الان تو خیلی از خونه ها کیک پزون راه بندازم
مرسی
این کیک رو فقط از دلگرمیای شما دارم و به شما تقدیمش میکنم!
بووووووووووووووووووووووووووس
2706