2737
2734
عنوان

معرفى گفتار درمان خوب

18134 بازدید | 52 پست

سلام . لطفا در صورت تجربه داشتن يك گفتار درمان خوب ترجيحا در مركز تهران معرفى كنيد ، مناطق ديگر هم بود چنلنچه نتيجه بخش بوده بفرماييد 🙏🌹

مگه بچت چندسالشه که هنوز به حرف نیومده 

بدترين حالتى كه مى سد از يك مادر سوال بپرسى همين بود عزيزم . قطعا نياز به كمك داره كه هنوز به حرف نيومده . خدا فرزندت را برات حفظ كنه و تنش سالم باشه 🙏 ممنون از راهنماييت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب فدات شم منم پسرم دوسالش بود فقط کلمه میگفت همه باپسر عموش که یک سالم از خودش بزرگتر بود مقایسش میکردن میگفتن پسرم حرف نمیزنه افسرده است منم بچمو هول هولکی بردم گفتاردرمانی اونام گفتن برو خجالت بکش بچه اگه تا3سالگی به حرف نیومد بیارش بهش تخم بلدرچین وتخم کفتر دادم 2ونیم سالش شد دیگه جمله میگفت الانم 4سالشه حرف میزنه بهتر از پسرعموش

خدایا شکرت 
2728
دختر منم خیلی دیر به حرف اومد. عزیزم ببخشید من تهران نیستم اگر شیراز بودی بهت معرفی میکردم.

سلام . پسرم 4 سالشه و شیرازم . خواستم بدونم گفتار درمانگره خوب تو شیراز سراغ دارین؟ ممنون میشم معرفی کنین

من خیلی پسرم رو گفتاردرمانی بردم. از کسی که نتیجه گرفتم و کارش واقعا علمیه و به بچم استرس وارد نمیکنه فقط آقای زینعلی هستن. هنوزم دارم میبرم پسرمو پیشش. روانپزشک پسرم گفته بود اوتیسم داره امیذی بهش نیست خیلی گریه کردم خیلی ناامیدمون کرد. الان چهار ماهه میریم پیش آقای زینعلی خداروشکر داره کلمه میگه. مطبش شرق تهرانه شمارشون 77782015 و موبایلشون 09129645045

2740

سلام به همه و شیرازی های عزیز.

انتخاب یه گفتار درمان خوب میتونه نقش مهمی در پیشرفت بهبود لکنت زبان داشته باشه.

بانک مشاغل کارشد، برای شما عزیزان لیستی از مراکز گفتار درمانی در شیراز رو همراه با آدرس، شماره های تماس، توضیحات کامل و آدرس و مسیریابی روی نقشه تهیه کرده. از لیست ما دیدن نمایید.

لیست مراکز گفتار درمانی در شهر شیراز

مگه بچت چندسالشه که هنوز به حرف نیومده 

من تنها جاییکه به پسرم کمک شد گفتار درمانی ونک بود ، فوق العاده حرفه ای هستند پیشنهاد میکنم حتما برید از همه لحاط عالی هستند

ممنون از سایت خوب نی نی سایت
خوب فدات شم منم پسرم دوسالش بود فقط کلمه میگفت همه باپسر عموش که یک سالم از خودش بزرگتر بود مقایسش م ...

سلام خانمی ..تخم بلدرچین و کفتر رو چطوری میدادی ؟؟باید زرده تخم مرغ شل باشه یا سفت هم میشه داد ...و اینکه چند روز در هفته میدادی بهش 

2706