2737
2734
سلام دوستای عزیز.
من یه پسر ۲/۵ ساله دارم والان فهمیدم که باردارم البته بدون برنامه ریزی، سقط هم دوست ندارم. من دو تا بچه دوست دارم ولی دو تا چیز هست که یه خورده تو ذوقم زده یکی اختلاف سنیشونه که دوست داشتم حداقل یک سال بیشتر میشد، دوم جنسیتشه که دوست داشتم با برنامه ریزی و گرفتن رژیم وکارهای دیگه احتمال دختر شدن رو بالا میبردم، عدد بتام پایین بود زیر۲۰۰ ، میگن احتمال پسر شدن با بتای پایین بیشتره. شما نظرتون چیه؟
مبارکههههههه
چی از این بهتر
بدون استرس و دغدغه باردار شدی
خدا را شکر کن
در مورد اختلاف سنیشون که اتفاقا خیلی هم خوبه اینجوری
در مورد جنسیت هم هر چی خدا صلاح بدونه بهترینه
از حاملیت لذت ببر و واسه اونایی که نی نی میخوان از جمله منم دعا کن عزیزم
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهدخت عزیز مبارک باشه. من اطلاعاتی در زمینه جنسیت ندارم، فقط وقتی میخونم که بارداری بدون برنامه بوده یا ناخواسته، تمام تنم میلرزه، که مبادا این اتفاق بیافته. خیلی می بخشید به صورت اتفاقی باردار شدید یا رابطه پر خطر؟
من در وضعیتی مثل شما باردار شدم و دقیقا دلایلی مثل شما داشتم برای اینکه کمی دلخور باشم از این اتفاق البته سن دختر من سنش از پسر شما یک سال کمتر بود شما وضعیت بهتری داری سخته ولی میگذره عوضش من از سال دیگه میتونم برای زندگیم برنامه ریزی کنم به دلت بد راه نده
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز.
چه خوب خوش به حالت . اتفاقا اختلاف سنیشون خیلی هم خوبه . مبارک باشه عزیزم . در مورد بتا منم شنیدم پایین باشه احتمال پسر بیشتره ولی نمیدونم تا چه حد درسته
بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا
2740
منم دوس داشتم با برنامه ریزی بچه دمم پسر بشه ولی دختر شد. حالا اگه جنسیت بچتون پسر شد که خدا رو شکر ولی من الان فکر میکنم با بچه هم جنس آدم واقعا راحت تره واقعا مشکلات بچه های با دو جنس بیشتره . اما امیدوارم شما به خواستتون برسید اگرچه من به خاطر هم جنس بودنشون خدا رو شکر میکنم.
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز.
عزیزم مبارکت باشه
خوشحال باش که خدا خیلی راحت بهت این هدیه رو داده
من الان 4 ساله که در حسرت بچه ی دومم هستم اما خدا قابل نمیدونه
امروز کائنات همه چیز را برای من بهتر از دیروز می سازد
2706