2733
2739
عنوان

پوست موست زیبایی!!

186 بازدید | 12 پست

عزیزای دل سلام

من پوستم خشکه و تاالان برای شست و شو از صابون یا مایع دست شویی استفاده میکردم اما دیگه میخوام رویمو تغییر بدم و اینکه پوست صورتم چوش میزنه نه خیلی زیاد ولی کمم نیست وجوش زیر پوستی خیلی دارم میشه بگین باچی صورتمو شست وشو بدم که اگر بشه جوشامم ازبین ببره

(ضمنا نمیتونم زیاد هزینه کنم هرچی ارزونتر بهتر 😉و اگرسنتی باشه بیشترمیپسندم)

متی ترانا و نراک...اللهم عجل لولیک الفرج

خودم که هرچی تحقیق کردم بیشتر برا پوستای چرب شوینده معرفی کردن و اینکه صابون براپوست چرب خوبه نه پوست خشک

میگن پن برای پوست خشک خوبه کسی تاحالا تجربشو داشته اگر داشته چه مارکی؟

ممنون میشم اگر چیزی معرفی میکنین قیمتشم لطف کنین بگین🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با مایع دسشویی نشور، داغون میشه پوستت. منم پوستم خشکه. صابون بچه میزنم و بعدش سریع کرم مرطوب کننده ...

صابون بچه رو نمیدونم ولی شامپو بچه رم خیلیا میگن خوبه و همچنین فوم ها

مشکلم اینه بااب زیاد سرو کار دارم نمیشه هرسری مرطوب کننده برنم ولی سعی میکنم تند تند بزنم واسه همین میخواستم شویندمو عوض کنم ک دستام وصورتم بدون مرطوب کننده خیلی خشک نشه و باطراوت باشه

چطور پوستت خشکه ولی جوش میزنه؟

یه دکتر برو شاید مشکل هورمونی داری

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
الان دیگه فکر کنم شوینده مخصوص صورت مارکای ایرانیشم باشه ولی اگه در اون حد هم نمیخوایی هزینه کنی صاب ...

ایرانی مثلا چه ماکی؟

پن یا فوم مارک ایرانی چیز خوبی سراغ دارین؟

صابون زیتون منظورتون همین صابون گرد سبزاست که تو عطاریاست ؟برای دست و صورت خوبه؟

صابون بچه رو نمیدونم ولی شامپو بچه رم خیلیا میگن خوبه و همچنین فوم ها مشکلم اینه بااب زیاد سرو کار ...

وای اصلا پوست خشک بدون مرطوب کننده قابل تحمل نیست.

من یه مشت آب واسه وضو هم بزنم به صورتم درجا احساس کشش و خشکی میکنم رو پوستم و سریع باید چربش کنم.

اگه نمیتونی مدام پوستتو چرب کنی، حتما شبا چرب کن و دستکش نخی بپوش تا صبح.

2740
چطور پوستت خشکه ولی جوش میزنه؟ یه دکتر برو شاید مشکل هورمونی داری

عزیزم من بعد ازدواجم جوش زدم تاقبل اون صورتم صاف صاف بود، واینکه درسته اکثرا پوستای چرب جوش میزنن اما برخی از پوستای خشکم جوش میزنن و این اصلا غیر طبیعی نیست

عزیزم من بعد ازدواجم جوش زدم تاقبل اون صورتم صاف صاف بود، واینکه درسته اکثرا پوستای چرب جوش میزنن ام ...

من پوستم خشکه از صابون داو استفاده میکنم عالیه

صابون و شامپو بچه و فیس واش استفاده کردم داو از همه بهتر بود

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
من پوستم خشکه از صابون داو استفاده میکنم عالیه صابون و شامپو بچه و فیس واش استفاده کردم داو از همه ...

داو تنوع زیاد داره شما دقیقا کدومشو استفاده میکنی بعد آخه میگن صابون اصلا برا پوست خشک خوب نیست

وای اصلا پوست خشک بدون مرطوب کننده قابل تحمل نیست. من یه مشت آب واسه وضو هم بزنم به صورتم درجا احسا ...

من پوستم خشک هست ولی دیگه نه در این حد که شما میگین فقط گاهی اینطوری میشه که شما میگین ک سریع چربش میکنم ولی خب خشکه دیگه نرم نیست

داو تنوع زیاد داره شما دقیقا کدومشو استفاده میکنی بعد آخه میگن صابون اصلا برا پوست خشک خوب نیست

داو سفید

این صابون فرق میکنه با بقیه صابونا