2733
2734
عنوان

کیا جراحی پروتز گونه انجام دادن؟

435 بازدید | 15 پست

میخوام انجام بدم

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند

اره داداشم با تهدید رفت آوردش..باباش میگفت نمیدمش..داداشمو فرستادم

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دخترت برگشت ؟

ممنون که به یادمون بودی

دیگه نفرستش تنها اونجا

باباش انقد فحشای هرزه بهم داد که نمیدمش..وجود داری بیا ببرش..منم داداشم ازوناس که دنبال شر میگرده..تا ز زدم..گفتم مهرداد برو هلیا رو نمیده بهم...رفت سریع آوردش

2738
والله نخند..داداش من سالی یه بار میاد خونمون میگه چقدر بزرگ شدی😂😂😂😂تو بازم زاییدی😂😂😂

جدی..داداش بزرگه منم همینه...بزرگه۳۶ سالش...کوچیکه۲۹...تو اراک ازش حساب میبرن

واسه منم بزرگ ۳۷ ساله اس.کوچیک ۲۶

خدا حفظشون کنه..

باباش انقد فحشای هرزه بهم داد که نمیدمش..وجود داری بیا ببرش..منم داداشم ازوناس که دنبال شر میگرده..ت ...

خاک بر سر شوهر سابقت

مثلا یک روزی زنش بودی.اونوقت بهت فحش هرزه میده

خداروشکر ازش جدا شدی

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2706