2733
2739

نزدیک یک ماهه تکرر ادرار دارم.. چون شنیدم آب زیاد خوبه .برا همین زیاد اب میخورم ولی قبلاا هم زیاد میخوردم الان یه ماهه تا یه لیوان اب میخورم باید ادرار کنم! قبلا شاید روزی 3 بار میرفتم الان 10 بار! و الان یه هفتس که یه بوی بدی از داخل رحمم بلند میشه که به مشامم میرسه.خودم حسش میکنم اون بو رو.گه گاهی یه ذره ترشح هم دارم تحرک داشته باشم یا از یرون بیام نگاه کنم .خارش و سوزش ندارم.  به نظرتون قرص کلوتریمازول واژینال موثره ؟ من حدود 4 سال پیش استفاده کردم برا عفونت قارچی که خارش داشتم خوبم کرد.. راهنماییم کنید دوستان 

لباس زیرمو هر روز یا یه درمیون عوضمیکنم. حتما حتما خودمو خشک میکنم.یعنی نظافتو 100 درصد رعایت میکنم.ولی فقط شوهرمه که متاسفانه اهل رعایت نیست زیاد! و نزدیکی هم عذر میخوام  به صورت جلوگیری طبیعی و بدون هیچ وسیله ای هستش.. چیکار کنم...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عفونت ادراری شاید داری تا ب کلیت نزده برو دکتر

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2728

ترشح که باید داشته باشی. مهم رنگ و بوشه که غیرطبیعی نباشه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

برو دکتر زنان اگه تشخیص عفونت داد واسه شوهرتم قرص مینویسه 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2740

حتما دکتر برو عزیزم ما اینجوری نمیتونیم بتو کمک کنیم سونو باید بدی و معاینه بشی. ماتخصصی نداریم تجربه های همه هم یکسان نیست. تکرر ادرار ممکنه دلایل زیادی داشته باشه دیر بهش برسین خدای نکرده ب کلیتون آسیب میزنه

یه صلوات مهمونم کن 🙏  

ب احتمال زیاد عفونت داری شوهرتم همینطوره مردا چون طول الت تناسلیشون زیاده ینی از با بیضه ها فاصله داره دیر میفهمن عفونت دارن اما خانوما خیلی زود دچارمیشن زودتر برو پیش دکتر

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
ترشحاتم کمه..گاهی در طول روزیذره.ولی سفید کامل. فقط از داخل رحم گاز بد بو بلند میشه.هیچ وقت اینجوری ...

شاید به قول مادرشوهرم پیش گ و ز گرفتی

یه چند بار تخم گشنیز دم کن بخور ضرر نداره

اینقدر آب نخور

تو طب سنتی میگن آب رو اندازه ای بخورید که بدنتون بطلبه