2737
2739
سارا جون من هم مشکل نفخ داشتم و دارم . معده ام اندازه یک هندوانه باد کرده همه فکر می کنن شکمم که اینقدر بزرگ شده . ولی همش نفخه . من بیست و دوهفتم هست ولی به خاطر نفخ شکمم اندازه شکم هشت ماه ها شده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیره خوبه تو غذات زیره بریز من از قرص نعنا و عرق نعنا هم استفاده میکنم ولی چون نمیدونم خوبه یا بد خیلی کم قرص نعنا نهایت روزی یک دونه میخورم عرق نعنا هم یک قاشق غذا خوری.وقتی اینا رو میخورم بهتر میشم ،کمکم میکنن .باید دقت کنبی ببینی کدوم مواد غذایی نفخت رو بیشتر میکنه از اونا کمتر استفاده کنی من حبوبات رو کم کردم سالاد هم نفخم رو زیاد میکنه دیشب فهمیدم
2728
عرق نعنا بخور نصف لیوان عرق نعنا بریز روش آب بریز و یه تکه کوچیک نبات بهتره نبات سفید باشه زعفرونی خوب نیست بنداز توش بزارش تو یخچال وقتی آب شد کم کم بخور نفخت خوب میشه
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
عزیزم منم همین مشکل و داشتم روده هام پر از نفخ بود اما با تغییر برنامه ی غذایی ام مشکلم حل شده تا 2
ساعت بعد از ناهار میوه و مایعات نمیخورم
عرق نعناع هم خیلی مفیده
دعای نیمه شبی دفع صد بلا بکند...
سلام، منم همین مشکل رو دارم ، الان تازه هفته 11 هستم ولی انگار 4 ماهه ... یه عالمه دلم باد کرده ... در مورد نعناع شنیدم زیادش ممکنه باعث سقط بشه .. واسه همین از ترسم اصلا نمیخورم ... زیره سیاه یه کمی با پنیر قاطی میکنم و می خورم ،ولی تاثیر ی نداره .... ممنون میشم راهنماییم کنید.
2740

ثبت نام کارگاه سفر پرماجرای کودک

رشد کودک(تولد تا 6 سالگی)

مدرس :

علیرضا صدیق منش، روانشناس (عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره) و مدیر کلینیک نی نی سایت

زمان :

چهارشنبه 19 دی، ساعت 13 الی 15

پنجشنبه 20 دی، ساعت 10 الی 12

لینک ثبت نام