2733
2739
عنوان

ناراحتي من وهمسرم

893 بازدید | 43 پست

بجه ها جندوقت پيش همسرم تواينستا دوستهاي خواهرشوفالو کرد من ناراحت شدم وکفتم نمبخوام فالوشون کني واثري ازشون توزندکي ما باشه(باعث وباني جداي خواهرشوهرم اين دوستاش بودن)

بعدکفت باشه وتموم شد رفت،ديروز باژم ديدم رفته فالشون کرده وعکسهاشونو لايک.کرده،باهاش حرفم شدم وکفتم ازش انتظار نداشتم ونبايد اينکارومبکرد.وبايد به.خواسته من توجه.ميکرد،جيکار بايد اين موقعها کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بگو اینستا رو پاک کنه  

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

اینستاشو پاک کن . 😐  نه من نه همسرم اینستا نداریم خداروشکر 

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
چرا میری چک.میکنی؟ بیکاری مگه خودتو اذیت میکنی و اونو حساس میکنی؟ 

وا یعنی چی .باید همیشه تحت نظر باشه شوهر ادم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

من خودم خيلي مراقب رفتارام هستم وتزهمسرم توقع دارم همينجور پاک براي من بمونه،اينارو همون باراول بهش کفتم وکفت جشم واصلااااااا قصدي نداشته اما الان بعد کذشته يکسال اتفاقي تولب تابش ديدم که فالوکرده ديکه نميدونم جيکارکنم،

من خودم خيلي مراقب رفتارام هستم وتزهمسرم توقع دارم همينجور پاک براي من بمونه،اينارو همون باراول بهش ...

بزن بکشش😃

از شـــانـــــس مــــــــــا 😎😎هر چی خوبــــه یا حرومه😫یاگرونه😖یاچاق کنندست😕یا متاهله😪

من داشتم خیلی بهش معتاد شده بودم شوهرمم خیلی ناراضی بود و غر میزد 

الان دیگه ندارم خداروشکر همه چی حل شد

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  
من داشتم خیلی بهش معتاد شده بودم شوهرمم خیلی ناراضی بود و غر میزد  الان دیگه ندارم خداروشکر هم ...

😊

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
2706