2752
2734

من بارداری دومم ناخواسته بود با این حال میگفتم اگه بچم دختر باشه خوبه چون یه پسر داشتم وقتی تو سونوگرافی گفتن بچم پسره از شدت ناراحتی میخواستم گریه کنم دیگه تا موقع زایمانم هیچ شوقی نداشتم بعدشم که یه زایمان سخت داشتم کلی درد کشیدم و آخرش سزارین شدم وقتی بچم دنیا اومد اول اصلا نمیخواستم بغلش کنم بچم درشت بودو سبزه درحالیکه پسر بزرگم سفید و خوشگل بود خلاصه کلی حالم گرفته شد تا سه ماه و نیم خواب درستی نداشت و تمام طول شب بیدار بود منم شبا همش گریه میکردم فکر کنم شدیدا افسرده شده بودم زیاد دوست نداشتم بغلش کنم و همش میدادم به شوهرم که نگهش داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم اینجوری نگو خداروشکر کن که دوتا بچه سالم داری قدرشونو بدون . ببین خدا چقد دوست داره منتظر نذاشتت

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
2731

نميدونم چى بگم؟فقط ميتونم بگم چقدر زن و شوهرا هستن كه منتظر اين لحظه هايى هستن كه تو گذروندى ،خدايا مصلحتتو شكر

خالق تو را شاد افريد 🌸🌸آزاد آزادِآفريد🌸🌸پرواز كن تا آرزو ،زنجير را باور مكن🌸🌸

برعکس پسر بزرگم که وقتی نی نی بود همش بغلش میکردم و دوستش داشتم بچه دوممو بیخیال بودم حوصله شو نداشتم با این حال به طرز عجیبی بهم وابسته بود همش دوس داشت بیاد بغلم منم مجبوری بغل میکردم چون همش گریه میکرد تو بغل باباش تعجبم کرده بودم که چرا این یکی رو که من کم بغلش میکردم انقدر مامانی شده

برعکس پسر بزرگم که وقتی نی نی بود همش بغلش میکردم و دوستش داشتم بچه دوممو بیخیال بودم حوصله شو نداشت ...

آخی طفلی 😢

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ناشكری نكنید توروخدا

دوست من بچه اولش پسر بود

دومیو ناخواسته باردار شد

بهم گف اینم پسره

نمیخامش،خیلی گریه كردم و فلان

بچه بدنیا اومد، پوست پروانه ای داشت

هر ماه3/4 تومن خرجش بود

بعد7/8 ماه هم مرد

من خودم اصلا بچه نمیخام

اما اگر هر وقت خدا خواست اومد

ناشكری،باعث اتفاقات بدی میشه

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

افسردگی شدید داشتی و اینجوری واکنش نشون دادی

هر کی یه جور واکنش داره ، یکی به قیافه بچه گیر میده یکی به جنسیت، یکی به اسم انتخابی، یکی به شوهرش و ....

عذاب وجدان نداشته باش درست میشه به تدریج

آخی طفلی 😢

عزیزم چرا مسابقه نمیذاری 😆😆

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2706