2737
2734
عنوان

فامیل یا دوست دکتر جراح بینی

146 بازدید | 7 پست

سلام خواهرهای گلم . کسی فامیل یا دوست یا اشنایی داره که دکتر جراح بینی باشه ؟؟؟؟

کسی نبود ؟؟ پس اینهمه دکتر جراح فامیل کیا هستن >>>؟؟؟

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

هم سوال هم جراحی هم چونه واسه قیمت 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم سوال هم جراحی هم چونه واسه قیمت 

حالا از کجا معلوم اون فامیل دکتر کارش مورد پسندت باشه؟؟؟ و اینکه تو شهر تو باشه؟؟؟؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
حالا از کجا معلوم اون فامیل دکتر کارش مورد پسندت باشه؟؟؟ و اینکه تو شهر تو باشه؟؟؟؟

اشکالی نداره بینی استخونی همه جراحها میتونن خوب جراحیش کنن . اره اینم هست تو تهران باشه خیلی بهتره

یه دکتر تو اینستا پیدا کردم کارش خوبه  قیمتشم خوبه به نظرم dr.ahmadzamanian میخوای آمار بگیر ...

مرسی فدات بشم من الهی... حتما نگاه میکنم مرسی

2738