2737
2734
عنوان

سوال فوری.خواهشا فقط یه لحظه...

832 بازدید | 21 پست

سلام.

ببخشید دوستان سوال.

خواهشا کسی میدونه راهنمایی کنه.

کسی که جنوب شده باشه و نتونسته باشه غسل جنابت کنه و پریود بشه تکلیف چیه؟

میتونه تو حالت پریودی غسل جنابت کنه.

مسجد میتونه بره؟

خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کنم درحالت پریودی هم باید بری حموم غسل جنابت کنی

ولی تو پری که نمیشه مسجد رفت عزیزم

مگر حسینیه باشه ...

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم

نه نمیتونه مسجدبره صبرکنه پری تموم شه و یدونه غسل با نیت جنابت و حیض کنه بعد بره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740

بایدببینه مرجع تقلید چی میگه

ولی من شنیدم موقع پریود غسل ج لازم نیس،بعداز پاک شدن میتونی هردورانجام بدی و اینکه کلا موقع پریود اصلا نمیتونی وارد مسجدبشی حالا چه غسل ج واجب باشی چه نباشی..ولی بهتره بیشتر تحقیق کنی منم اینا را شنیدم.

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

ممنونم دوستان.

خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...

پس تو پریودی میشه غسل جنابت انجام داد؟

درسته؟

سلام بستگی به مرجع تقلید داره آیت اله مکارم شیرازی میگن که مشکلی نداره و میشه غسل جنابت انجام داد اما خیلی از مراجع میگن در این دوران باید احتیاط کنی یعنی هم غسل کن هم کارهایی که بر جنب حرا مه رو انجام نده به نظرم زنگ بزن دفتر مرجع یا برو تو سایتشون

🖤 

ارکیده جان چه کارهایی بر جنب حرامه

2706