2737
2734
سلام

دوس جونا من 2 ماهیه که ماشین ظرف شویی مو عوض کردم و بوش گرفتم اما لیوان هامو خط خطی می کنه اعصابم خورد شده یک و نیم میلیون پولشو

دادم به خدا .قبلیم مجیک 8 نفرنه بود که عالی بود اما واسم کوچیک شده بود. حالا نمی دونم چه خاکی به سرم کنم از ترسم به شوشو هم نمی تونم

چیزی بگم .چیکار کنم فقط اومدم از شما کمک بخوام....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جنس لیوانات چیه؟ اگه پودر میریزی چقدر میریزی؟ و اگه پودرت سه کارس دیگه اصلا نباید براق کننده جدا بریزی و اینکه روی چند درجه میذاری برای شستشو؟؟؟؟
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
2728
پودر خش میندازه بخشا درست میگه
اگه مسئله مالیش برات مهم نیست از قرص فینیش کلگونیت استفاده کن...هیچ مشکلی نداره روی شستشوی 45درجه هم بذار ظرفها هم تمیز میشه هم کمتر اب داغ بمدت دو ساعت با شستشوی 50 درجه روش ریخته میشه
2740
تا حالا نشنیدم که پودر خش بندازه!
اگه اینجوره چرا اصلا پودر تولید میشه؟؟؟؟
من پودر هم استقاده میکنم اما تا حالا این مشکل رو نداشتم.
عزیزان به جنس ظرف هم بستگی داره .همونجور که هر نوع قاشق چنگالی رو نمیشه تو ماشین گذاشت
خدای مهربون...
خواهش می کنم
خواهش می کنم بابای عزیزمو شفا بده....
ببین من یه جا خوندم یکی از بچه ها گفته بود ظروف بخصوص پیرکس اگه قدیمی باشن ( یه خطوطی روشون هست چون قدمیمی هستن) و وقتی با ظرفشویی میشوریمشون چون براق کننده استفاده میکنیم اون خشها معلوم میشن..
اون دوست اینطوری گفته بود شاید مال شما هم همینطور باشه

نمیدونم در هر حال منم بوش دارم و همچین مشکلی ندارم