2737
2734
عنوان

مهد کودک امید فردا تو شهرک غرب رو کی میشناسه لطفا سریع جوابمو بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 24482 بازدید | 69 پست
سارا خانم خوشم میاد روتون کم نمیشه پر رو تر از این حرفایید شما اول برو ببین مدیر عامل اصلا کی هست بعد صحبت کن و ادعا کن همکار منی جالبه بچه های ما با هم همکلاسی هستن پارک هم یه جا میریم بچه من بچه شما رو کتک زده یه جا هم با هم کار میکنیم ولی شما منو میشناسی من شما رو نمی شناسم خیلی جالبه فکر میکنم برای همه جالبه کاربرای گرامی این یک معماست لطفا حلش کنید بچه این خانم و خودشون کی هستن فقط لطفا" نگید از پرسنل مهد هستن که سارا خانم ناراحت میشن
شما بجای اینقدر دست و پا زدن بیهوده برای بخاطر اخراج پسرتون از مهدکودک و ادعاهایردروغین مربوط به ااینکه از فامیلهای مدیر عامل پارس خودرو هستید . برید ارمیا رو تربیت کنید که خرداد سال دیگه هم اخراج نشه . دست پا نزنید فایده نداره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ررفتم در مورد امیدفردا تحقیق کردیم . معلم بچه من ساناز جون و الهام جون هستند که خدا ازشون راضی باشه که بچه من که جذب ۳ تا مهد قبلی نشده بود . بنحوی جذبش کردند که روزهای تعطیل هم میگه برم ساناز جون . مونا جون هم که امسال فوق لیسانس روانسناسی شون رو گرفتند و به همه شیرنیی دادند و خیلی خوش برخورد ومهربون بنظر میاد ، معمولا بچه ها رو از ایشون تحویل میگیریم ، شیرین جون هم که دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی هست و تمام وقت اونجاست و از نظر روانشناسی به بچه ها رسیدگی میکنه ، پرس و جو که کردم گفتند قبلا مربی پیش دبستانی بوده وچون کارش خوب بوده و با رتبه خوب دکتری قبول شده . مسولیت امور روانشناسی را داره . تو برنامه تاتر خانوادگی هم که رفته بودیم ،حدود ۱۰۰ تا از پرسنل امیدفردا اونجا بودند ، یکی مهربوتر از دیگری . خب واقعا کارشون تو جذب بچه فوق العاده است . مامانایی که بچه هاشون اونجاست نظرشون رو تو تگرام نوشتند me/omidfarda_1375
2728

خانم فریبا و سایر دوستان من مدتی هست که در محدوده منطقه1 برای پسرم دنبال مهد میگردم در صحبتها به امید فردا بر خوردم و شروع کردم به خواندن مطالب اول اینقدر خوشحال شدم که مرکزی هم هست که برای بچه هایی که واقعا استعداد دارند تلاش کنه.و حتی قصد کردم با وجود دوری راه برای تکامل بهتر فرزندم این مسئله رو بپذیرم.ولی باید بگم انچه که از دل بر میاد به دل میشینه احساس میکنم صادقانه صحبت کردید و ممنون .دلم نمی خواد به خاطر 4 تا النگ دولنگ اموزشی که معلوم نیست اخرش چی از توش در بیاد .روزهای قشنگ کودکی پسرم خراب بشه 

از شما و سایر دوستان ممنونم

برعکس چیزی که از این مهدکودک تصور کردید و بهتون گفتن افتضاحه دخترم میگه مامان مهدکودک سوسک داره.کثیفه.خودمم از برخورد مدیر ماشالا با اون همه عمل زیبایی تو صورتش و از دربون تا مدیران داخلی اصلا خوشم نیمد. دخترم میگفت مامان ازم که عکس میگیرن همش میگن بخند بخند من خندم نمیاد.میخوان همش بگن تو عکس شاده.خلاصه افتضاح من بلافاصله بچمو بیرون اوردم افسرده شده بود 

2738