2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنین لطفا؟

154 بازدید | 18 پست

حدود دو ماهه ک ترشحات بو دار دارم،،جدیدا خیلی بیشتر شده،جوری ک مجبورم روزی چندبار لباس زیرمو عوض کنم.

نشونه عفونته؟؟

شرایط دکتر رفتن رو ندارم فعلا،،،تو رو خدا اگه کسی میدونه بگه چی بخورم یا چیکار کنم ک خوب شم،خیلی دارم اذیت میشم،مخصوصا اینکه بودار هست😔😔

راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترشحت پنیریه؟

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
2740

بستگى دارد عفونتت قارچى باشه يا نه؟معمولا پماد كلوتريمازول توصيه ميشه از نوع واژينال كه هر شب استفاده كنى و قرص مترونيدازول كه هر هشت ساعت ميخورى ايشالا زود خوب بشى

عزیزم احتمال زیاد عفونته اگه نمی تونی دکتر بری حتما تو لگن اب نمک و جوش شیرین بشین چند بار در روز زود خوب می شی البته اگه فقط عفونت ساده باشه رفع می شه

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد

خوابیدی؟

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
عنبر نسارا عالییییییییه

شما از عطاری میگیرید؟