2737
2734

پسر من دوماه و ۶ روزشه

از بدو تولد پاهاش کجی داشت ولی کسی بمن نگفت مشکل چیه و من فکر میکردم بخاطر فشار رحم اینجوری شده و برمیگرده

دیروز خیلی اتفاقی سرچ کردم و فهمیدم این مشکل چی هست و باید درمان بشه

بردم ارتوپد 

گچ گرفت

الان با اولین گچ پاهاش حالت کاملا طبیعی داره

یعنی کلاب فوتش خفیفه و پا بصورت کامل به پشت برنگشته بوده

حالا من از صبح تو این فکرم که اگر بریس پاش میکردم این مشکل حل نمیشد؟

یعنی اینکه گچ بسته نشه و چندماه مداوم بریس بپوشه

اخه اینجوری خیلی سخته

طفلی از صبح بی قراره

من که دیگه نگم چه حالیم

دوتا بچه کوچیک دیگه ام دارم

خیلی با این گچا کارای پسرم سخت شده

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

ماشالا وزنش بالا هست

با این گچا دیگه بلند کردنش خیلی سخت شده

بعد از اول برای اینکه شکمش کار کنه سرپا میگرفتمش

با این گچا نمیشه 😭

بچه ام تپلم هست

اگر یه هفته حمامش نکنم لای گوشتاش عرقسوز میشه

چون هرچی با اب و پنبه تمیزش کنم باز مثل حمام نیست

با گچ خیلی محدودیم

از همه نظر

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

عزیزم من تجربه ندارم

ولی از خدا میخوام هرچه زودتر خوب بشه و گچشو باز کنین

من میفهمم چی میگی 

منم حین زایمان کتف دخترمو شکستن تا 15 روز هردوتا دستاش تو گچ بود 😢😢😢

خیلی اذیت شدم درکت میکنم 😢😢

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه دو ماهه رو سرپا گرفتن برای ستون فقرات آسیب زننده است

سخته ولی بهتره این سختی رو شما به جون بخری تا پسرت در آینده مشکلی نداشته باشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728

بریس فکر نمیکنم کامل درمان کنه، مشکلاتش رو به ارتوپد بگید 

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
ماشالا وزنش بالا هست با این گچا دیگه بلند کردنش خیلی سخت شده بعد از اول برای اینکه شکمش کار کنه سر ...

الهی فداش بشم من توپولی جونو عاشششقشم به خدا❤❤❤

انشاالله به حق همین ماه عزیز پاهاش درسته درست میشه از طرفه من ببوسش عشقمو😘😘😘

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

پسر خواهرم کلاب فوت بود عزیزم الان دوسالشه تا چند وقت تو گچ بود چند مرحله میزان انحرافش زیاد بود باید تا چهار سال شبا آتل بپوشه و روزا کفش مخصوص بچه عادت میکنه ی کم اذیت میشه اما ارزشش داره پاهاش درست میشه و برنمیگرده البته زیر نظر دکتر آذرپیرا شیراز هست بهترین دکتر ارتوپد اطفاله 

پروردگارا ببخشای بخاطر تمام درهایی که زدم هیچ کدام در خانه تو نبود 

البته باید ورزش های که دکتر میگه رو مرتب انجام بدی کفش و آتل هم مرتب پاش کنی وگرنه احتمال برگشتش زیاده عزیزم ورزشا با بریس و کفشش اهمیت زیادی دارن 

پروردگارا ببخشای بخاطر تمام درهایی که زدم هیچ کدام در خانه تو نبود 
2738
بچه دو ماهه رو سرپا گرفتن برای ستون فقرات آسیب زننده است سخته ولی بهتره این سختی رو شما به جون بخری ...

نه اون سرپایی که به اصلاح برای پوشک گرفتن میگیرن

یه جوری حالت خوابیده روی دستمه

ولی همینجوری تو پوشک دستشویی نمیکنه

پسر خواهرم کلاب فوت بود عزیزم الان دوسالشه تا چند وقت تو گچ بود چند مرحله میزان انحرافش زیاد بود بای ...

منم بخاطر همین فکرم درگیر شده

انحرتف پای پسر من خفیفه

الان که گچ اولو گرفتن پاش کاملا صافه

یعنی همینجوری که الان بستن پاش حالت بگیره دیگه گچ لازم نیست

بخاطد همین میگم شاید فقط با بریس هم بشه و گچ بستن ضرورت نداشته باشه

نه اون سرپایی که به اصلاح برای پوشک گرفتن میگیرن یه جوری حالت خوابیده روی دستمه ولی همینجوری تو پو ...

آها من اشتباه متوجه شدم

امیدوارم هر چه زودتر مشکل رفع بشه

مخصوصا بچه های دیگه ای هم داری و حتما خیلی خسته میشی

کسی نیست کمکت کنه؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

نه تنهام

خیلی تنها

حال روحیمم  خیلی بده

میدونم خوب میشه ها

ولی نگاش میکنم اشکام سرازیر میشه

طفلک ناراحته منم هیچ کاری از دستم برنمیاد