2737
2734
عنوان

زن ، طلاق ، مهريه و كي دشمن تر از زن براي زن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1561 بازدید | 23 پست

كمبود اطلاعات دقيقا منظورم به همين حرفاس

تا ١١٠ تا سكه همچنان جلب و زندان داره و باقي اين ١١٠ تا جلب و زندان نداره

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
كمبود اطلاعات دقيقا منظورم به همين حرفاس تا ١١٠ تا سكه همچنان جلب و زندان داره و باقي اين ١١٠ تا جل ...

کوکی جان در صورتی میتونه واسه 110 تا سکه حکم جلب بگیره که کل مهرش 110 تا باشه یا بقیشو ببخشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من درباره مبلغ و ميزان مهريه صحبت نميكنم 

اينكه يه مردي پولداره و مثلا به زنش قلان قدر مهريه ميدن يا مردي پول نداره و مهريه زنش رو دوماهي يك سكه ميدن بستگي به درآمد داره 

من درباره قانون كلي صحبت ميكنم

وگرنه مثال زياد هست 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731
اينكه هر كاري پول ميخواد كه درسته اما بحث من قانون هست فقط به حواشي ش كار ندارم  مقدارش هم به ...

بعله که قانونش هست اما همین قوانین  هر کدو م چندین تبصره هم دارن العان هیچ کسو اصلا زندان نمیفرستن واسه مهریه داشت میده نداشت اعسار میزنه قسطی میشه  اونم اقساط بلند مدت و با فاصله  

در ضمن لستگی به قاضیشم داره که ایا قاضی خوب به پستت بخوره یانه من  العان از نزدیک شاهد این قضایا هستم در حال حاضر

نشد نداره هیچ کاری اما بسیار سخته و زمان بره 

اون مال کی بوده؟؟ماهم تو نزدیکامون داریم 3 نفرم داریم اما مال دوسال قبل بودن جدیدا اصلا دیگه بخاطره ...

3 4 سال پيش

الانم تا ١١٠ سكه جلب داره

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
بعله که قانونش هست اما همین قوانین  هر کدو م چندین تبصره هم دارن العان هیچ کسو اصلا زندان نمیفر ...

نه عزيزم تا ١١٠ سكه اعسار نداره

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

من تو همین سایت دیدم خانم وکیلی که نتونست کل مهریه اش بگیره 

من به چشم دیدم قاضی توی حکم طلاقم با وقاحت تمام نوشت نفقه فرزند به عهده مادر است . میخوای عکسش بذارم 

من البته توسری خور نیستم از صبح هم دو دفعه تاپیک زدم که عین زنان عربستان حداقل بتونیم قانونگذار ها رو متوجه اشتباهشون کنیم که تجدید نظر کنند یه دفعه ترکید یه دفعه دیگه اش هست 

2740
من تو همین سایت دیدم خانم وکیلی که نتونست کل مهریه اش بگیره  من به چشم دیدم قاضی توی حکم طلاقم ...

110 سکه مهریه داشت که با شاهدی که آوردن دقیق گفت ندارم بدم و کلا 10 تا سکه داد تازه خانومش وکیل بود

کلا زیاد به قوانین خوشبین نباشید سعی کنید تمام حقوقتون رو در دفترخونه وکالت بگیرید اونم دفترخونه اسناد رسمی بصورت وکالت بلاعزل حتی تو دفترچه ازدواج هم میگن بعضا وجاهت نداره