2752
2734
عنوان

نظرتون راجع به اسم سارا چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13700 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوسش دارم...درست میگی الان چندنا اسم مد شدن همه میذارن بعد از مد میوفتن...منم برای پسرام دنبال همچین اسمای ساده ای میگردم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

سلام با عرض معذرت به نظرم قدیمی شده البته این نظر منه اما خب فردا تو مدرسه و جامعه یه طور باشه خیلی قدیمی نباشه با اسمای عجق وجق امروزی هم موافق نیستم اما اسم ساده و پر مصما زیاده موفق و موید باشین

2731

ممنون از همتون .. 

واقعاً فکر می کنم اسم خوبیه و همیشگیه و هیچ وقت از مد نمی افته .. 

الان مثلاً  ی مدت ستایش خیلی مد بود الان زیاد دیگه کسی نمی زاره ، ی مدت بارانا ، ی مدت باران ،‌ ی مدت بنیتا و .... 

امیدوارم خودشم راضی باشه .. 

چون اسم که هر جور باشه بالاخره بعد ی مدت برای خود خانواده عادی میشه اما برای بچه مهمه حتی معنیش .. 

مثلا اسم خواهرزاده خودم ملورین هست اولش برای ما خیلی سخت بود اما الان برامون خیلی عادی شده و به نظرم خیلی قشنگ و زیبا میاد .. اما اولش برای صدا زدن خیلی سختمون بود .. 

الان خودم ی حسی دارم که شاید سخت باشه صدا زدن اسم سارا اما می گم قشنگه ان شااله که خودشم خوشش بیاد .. 

برام دعا کنید .. 

خیلی انتخاب اسم سخته .. 

عزیزم جان میشه یک چند تا اسم خوب و بهتر برام پیشنهاد بدی .. ممنونتم 

ببین من واسه دختر خودم دوس داشتم اسمش راحت باشه اصیل با مصماو طوری که مسخره نشه بعدها به نظرم در وهله اول معنای زیبا و تلفظ ساده برات مهم باشه من مثلا اسم سپینود رو دوس ندارم به معنی "برفی که در بهشت میباره" فردا بچت باید برای همه توضیح بده معنی اسمشو خیلی خاص بودن هم دردسر داره من خودم با اسامی پر مصما موافقم مثل آرام رها نیایش چیزی که با تلفظش خودتم آرامش بهت بده و لذت ببری بچتم نه این که هی به ملت بگی معنیش چیه اسمی رو انتخاب کن که یه عمر ازش راضی باشی موفق باشی و شاد

سارا اسم قشنگیه و از مد نمیره ولی من فک میکنم زیاده ، تو همسنای ما و همجای دنیا .. سارا و سام 

دُرا اسم شیک و ساده و خاصی هست بین المللی هم هست 

کلن اسم دختر خیلی سخته 

سونیا هم قشنگه من دو تا سونیا میشناسم ۳۰ و ۴۵ ساله