2726

کسی راه حلی داره. نزدیک ده روزه. هر چی رژیم غذایی می دم سیب و کته ماست و هویج ... انگار نه انگار . دیگه راه حلی به ذهنم نمی رسه. دکترم زودی دارو نمی ده برای اسهال چه کنم خانوما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمی ده 10 روز خیلییییی زیاده

حتما ببر دکتر 

چند وقتشه?

فعلا بهش زینک سولفات بده و پدی لاکت یا کیدی لاکت بستگی به سنش داره

«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
2728

وای طفلک دیگه آب تو بدنش موند.از داروخونه پودر کیدی لاکت اگه اسمشو درست گفته باشم بگیر حتما. زود بهش بده من که یه بار بهش میدم سریع خوب میشه دستورشو از داروتونه بپرس اشتباه نگیری اونی که من میگم پودره تو یه بسته کوچیک قیمت 1500 تومنه

عزیزم بروداروخونه واسش قرص دیفنوکسیلات بگیر...هرروز یک چهارمشو تویه قاشق حل کن بده بخوره...فرداش خوب میشه...دخترمن یه هفته اسهال میرفت اصلا هم خوب نمیشد ولی دکتر اینوتجویز کرد...حالا همین الان هروقت اسهال بره واسه دندوناش یک چهارمشو میدم فوری خوب میشه...راستی از عطاری واسش شربت ریواس هم بگیرعالیه اونم خوب میکنه...

مرسی که هستی♡وهستی رارنگ آمیزی میکنی هیچ ازت نمی خواهم فقط باش

آهان دو و نیم5سالشه 

پس کیدی لاکت بده و زینک سولفات

«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»

یکی دو روز

ولی زینک سولفات هم حتما بده 

پسرمو بردم دکتر همون کیدی لاکتو داد و ساشه پروتکسین که هنوز پیدا نکردم. یکی دو روز بهتره دوباره شروع می شه واقعا درمانده شدم‌. حالا سرما هم خورده حسابی ضعفیف می شه. کسی چیزه دیگه ای بلد نیست برای اسهال