2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون سربازی میره الان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2692 بازدید | 71 پست
واقعا متنفرم از مردایی ک عضو نی نی سایت میشن و خودشونو دخالت مبدن انگار خاله زنکا اه

بچه ها گزارشش بزنید لطفا تا بره ...چقدر بیشعوره..نه ااقا من عاشق همسرمم..چون اون سخته براش منم برام سخته پس هری

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج ماه تازه داره میره ..همش نگهبانیه ..خیلی وابستش هستم .بهش میگم نرو بعضی وقتا

اصلا نزن این حرفو بهش دلداری بده بتونه بگذرونه مطمعنن برااون سختره نگهبانی بدون هیچ سرگرمی پست دادن سخته من همش امید میدادم ب شوهرم ک نزنه ب سرش نخواد بره بشه سرباز فراری بدبختیش واس خودم بود

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊
ایشالله به زودی بسلامتی خدمتشون تموم میشه و  کنار شما بر میگردن و ارامش و شادی  به زندگیتو ...

همچنین برای پسرای شما .انشالا سالم برگردن پیشتون

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2731
2740
اصلا نزن این حرفو بهش دلداری بده بتونه بگذرونه مطمعنن برااون سختره نگهبانی بدون هیچ سرگرمی پست دادن ...

بعضی وقتا دلم میگیره چون فقط دلم به شوهرم خوشه .خوشی و غم و هیجان و همه ش رو بااون تجربه میکنم..جاش خالیه بعضی وقتا دلم براش تنگ میشه

بعضی وقتا دلم میگیره چون فقط دلم به شوهرم خوشه .خوشی و غم و هیجان و همه ش رو بااون تجربه میکنم..جاش ...

منم خیلی سخت بود برام ی شبم دوراز شوهرم نخوابیده بودم دوسال بود ولی گذشت بالاخره حداقل الان ک ب عقب نگاه میکنم میگم خداروشکر تموم شد

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊
پنج ماه تازه داره میره ..همش نگهبانیه ..خیلی وابستش هستم .بهش میگم نرو بعضی وقتا

عزیزم ازدواج کردی؟

من شوهرم تازه سربازیش تموم شده 1سال بعد عروسیمون رفت واقعااا سخت بود ولی تموم میشه سعی کن پشتش باشی دلسردش نکن

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
2706