2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواستگاری خواهرشوهرم مادرشوهرم اولش گفت فقط برادرابایدبیان بعدشب خواستگاری شوهرم زنگ زدقبل رفتن همه کاراشم کرده بودیدفعه مادرشوهرم گفت اون زنداداشتم هست شوهرمنم گفت نمیام مادرشوهرم گفت خودم میام دنبالت شوهرمم گفت دنبال من تنهانیااگ دنبال خانوادم میایی بیاوقطع کرد ونرفت😆😆😆

براترک این نی نی سایت کجابایدبستری شم😥😂
2728

بددل نیست 

اصلااااااهل چک کردن وپرسش وپاسخ نیست

اصلاگیرنمیده مثلاچراشام نپختی رفتی خونه مادرت 

نمیزاره مادرش دخالت کنه توزندگیمون

براترک این نی نی سایت کجابایدبستری شم😥😂

اینکه بهم ابراز علاقه میکنه حتی بیشتر از من و توی جمع هم دوست داشتنشو نشون میده دوست دارم...کلا لارجه...دوسش دارم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

چه عجب یه تاپیک مثبت زده شد یا همه شده خیانت یا مادرشوهر عفریته یا شوهر فلان 

هرچند به قول دوستمون اکثرا سره کاریه

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 

چشم پاکه...بهم اعتماد داره شکاک نیست...دست و دل بازه...باجربزه و کاریه...مهربونه احساسشو به زبون میاره...شاعره...هوامو داره....هرچند هنوز رسمی نشدیم

کاش قدری پیش از این....یا بعد از آن می زیستم
2706