2733
2739
عنوان

بچه ها بین شما کسی هست که شوهرش حتی روی خنده هاش هم حساس باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش هم با صدای بلند نمیخنده یا اینکه فقط برای شما عیبه ؟

خیلی جدیه. کلا تو جمع خیلی کم حرفه و خیلی سخت میخنده اونم در حد لبخند

هیچ وقت زنها را دسته کم نگیرید ،تنها موجوداتی هستند که بچه را تبدیل به مرد و مرد را تبدیل به بچه میکنند
خخخخ خب غیرتیه من مرد غیرتی دوسسست😍شوهرمم خیلی غیرتیه نمیزاره باصدای بلند بخندم ولی تو جمع‌خانوادگی ...

😐😐😐😐😐😐

به نظر من اين غيرت نيست ديكتاتور معني داره برا من 

بايد يه ذهن بيمار باشه كه صداي بلند يعني جلب توجه 

بعضيا هم انگار دوست دارند برده باشن 😐😐😐😐

2731

من قهقه اي هستم شديد 

يعني ميخندم ميرم تا ته دنيا😂😂😂

شوهرم اوايل يكي دوبار چشم ابرو اومد گفتم دفعه آخرت باشه ها

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738
😐😐😐😐😐😐 به نظر من اين غيرت نيست ديكتاتور معني داره برا من  بايد يه ذهن بيمار باشه كه صدا ...

نظر هرکی به خودش ربط داره😌شما اسمشو بزار برده بودن من میگم عشق 😌👌👫

🐣

ادم خودش باید تکلیف خودشو بدونه،مثلا تو محیطای بسته مثل مترو و تاکسی و داخل بوتیک بعضیا یهو به طرز وحشتناکی میخندن خب اینا جالب نیست برا شخصیت خود ادم.ولی اینکه برا ادم تکلیف تعیین که کلا بلند نخند ربطی به غیرت نداره به چیزای دیگه خیلی بیشتر میخوره،حالا بهتره نگم که بعضیا ناراحت نشن

کیانا،کارن😍😍

این خیلی خوبه این اخلاق رو داری . ولی من بهم بر میخوره

هیچ وقت زنها را دسته کم نگیرید ،تنها موجوداتی هستند که بچه را تبدیل به مرد و مرد را تبدیل به بچه میکنند

اه باباي من هم اينجوري بود تو خيابون ميخنديدم ميگفت دختركه بلند نميخنده ازدواج كردم از دستش راحت شدم شوعرم خدا رو شكر رو هيچي تقريبا حساس نيستش

منم اسم اين چيزها رو غيرت نميزارم انگار ميخوان رو زن تسلط داشته باشن

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

مثلا تو ترکیه سوار کالسکه شده بودیم من و همسرم با دوتا اقا همسن پدرم . که چند بار اومده بودن ترکیه . یادم نیست ولی چند تا سوال پرسیدم ازشون . بعدش همسرم یک دعوایی راه انداخت که نگو باز هم میگفت تو داری جلب توجه میکنی

اون وقت چه عشقييييييي؟؟؟؟!!!!

يكي بخواهد هي منو كنترل كنه نخند بشين پاشو بپوشن نخور بخور 

معني غيرت و دوست داشتن نيست يعني عذاب يعني بلا 

البته تو اين چند سالي كه تو ني ني سايت بودن خيلي هااااااااا دوست دارند اين شرايط رو و مثل شما عشق ميدونن 

البته من خودم مخالف قهقه بلند هستم ولي مطمينا استارتر وقتي به حرف أرتا خنديده دور از حون مثل اسكول ها قهقه نزده تو تنهايش 

2706