2737
2734
عنوان

نظرسنجی– حلاله یا حروم؟؟

1161 بازدید | 88 پست

شوهرم خودش و من و بچه امو بیمه تکمیلی کرده از طرف محل کارش که عمرانه، یک میلیون و پونصد داده واسه یکسال، حالا این بیمه تکمیلی دوتا طرح داشته که طرح شماره ۱‌ که ما ثبت نام کردیم غربالگری جنین رو شامل نمیشه

حالا من داشتم پیش خودم فکر میکردم که پول غربالگری رو از جای دیگه دربیارم. مثلا به دکترم بگم واسم فیزیوتراپی بنویسه یا ازمایشی چیزی ، اخه اشنا دارم توی درمانگاه که واسم نامه اش رو بده برای بیمه

بعدم من میگم به اندازه ی اون یک و نیم که دادیم میتونیم پول بگیریم اگه بیشتر شد اره حرومه ولی تا وقتی که سقفش جا داره چه اشکالی هست؟

حالا میگم نکنه حروم باشه؟؟؟ اخه اگه بیمه تکمیلی خودتون باشید میدونید که واسه یه ویزیت ۱۰تومنی چقد عیب و ایراد میزارن روش که پولو ندن ولی از این طرف هم اینجوری راحت پول میگیرن موقع ثبت نام.

حالا به نظر شما این کار من درسته؟ حلاله یا حروم؟

تعداد رای : 85
نظرسنجی
حلاله
30
35%
حرومه
20
23%
نمیدونم
35
41%
🌹🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹🌹

نمیدونم والا ....چی بگم. 

به دفتر مرجع تقلیدت زنگ بزن راحت راهنمایی میکنن، از ۱۱۸ شماره دفترشون رو بگیر بهت میدن

خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم حکم شرعیش چیه.ولی فک میکنم کار درستی نباشه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
عزیزم معلومه که حرومه

اخه پس اون یک و نیم که دادیم چی؟ تا الان فقط ۲۵۰تومنشو استفاده کردیم، اینقدر عیب و ایراد روی رسیدامون میزارن که ادم پشیمون میشه

عزیزپ بیمه تکمیلی ها باهم فرق دارن.

منم سونوگرافی ها و آزمایشات و شامل میشد اما آزمایش غربالگری و نه.

عوضش بیمارستانهای خوبی و تحت پوشش داشت .

واسه زایمانت میتونی بیمارستان خوبی و انتخاب کنی.به نظرم آزاد آزمایشت و بده.اینجوری خودتم فکرت مشغول نمیشه.

lets go

من که تکمیلی ندارم تمام ویزیتا و ازمایشا و سونوگرافیها همه چیم پای خودم بود

ولی اگه قرار باشه خارج از تعهد بیمه و مدارک جعلی دستشون بدی آره دیگه کلاهبرداریه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

ب حلال حرامیشم کار نداشته باشی از لحاظ قانونیو اخلاقی صحیح نیست

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
فهمیدم چی میگی.مثلا شما اگه از سقف مثلا فیزیوتراپی استفاده نکنی پولتون سوخت میشه.از اونورم میخوای هز ...

اره عزیزم همینجوره که میگی، کل غربالگریهام شاید فوقش بشه ۴۰۰تومن ولی در مقابل اون یک و نیم که دادم چیزی نیست، نمیدونم والله بچه ها با نظراتشون دو دلم کردن

2706