2410
2553
عنوان

بسختی زایمان کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2225 بازدید | 79 پست

بابا سزارین اذیت نداره که درد نداره مشکلی نداری بخدا همه ترسای الکیه پیش یه دکتر خوب عمل شین نه درد میکشین نه اذیت میشین.من خودم طبیعی میخواستم تو 40 هفته بچه تو لگنم نیومده بود دکترم گفت احتمالا لگنت تنگه برو بستری شو سزارینت کنم منم میترسیدم میگفتم نه حتما طبیعی باشع دیگه دکترم اصرار کرد نمیتوتی لگنت جوابگو نیست بیشتر از این تضمین نمیکنم تو و بجه سالم بمونین.ختم بارداری برو بستری شو همین الان میام میگیرمش.منم ترسیدم گفتم نه بذارین فردا.یه مامای خصوصی هم داشتم بهم گفت دکترت واسه خودش گفته تا 42 هفته هم میتونی نزدیک بود منصرف شم که خالم گفت بهم مادرت لگنش تنگ بود زایمانهای وحشتناکی داشت دیگه ترسیدم رفتم بیمارستان سزارین شدم بچم ماشالله درشت بود موکونوئید دفع کرده بود دکترم تو اتاق عمل سرم داد کشید میگفت لجباز ببین داشتی خودتو بچه به این نازیو به کشتن میدادی تا 2 هفته دیکه هم تو لگنت نمیومد.

بعدش هم مرتب پرستارا شیاف میذاشتن اصلا دردی من متوجه نشدم.حتی اندازه درد پریودام هم نبود.درحالیکه دوستم طبیعی زایمان کرد تا 1 ماه نه میتونست بشینه نه دسشویی بره  یبوست شده بود مثل درد زایمان حیغ میزد.من نمیدونم بعضیا میگن زایمان طبیعی بعدش خوبه چه خوبی داره دقیقا.

حالا بعضیا زایمان طبیعی راحتی تجربه کردن ولی اینم درنظر داشته باشین تو سزارین هر اتفاقی واسه مادر بیوفته بچه سالمه هیچ چیش نمیشه ولی تو زایمان طبیعی یکم اینور اونور شه بچه اکسیژن به مغزش نرسه یه عمر آتیش میوفته تو دلت.بعضی وقتا میگم خدا مامای خصوصیمو لعنت کنه نزدیک بود بخاطر حماقتش یه عمر حسرت تو دلم بمونه.خدا رحم کرد به من.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا سزارین اذیت نداره که درد نداره مشکلی نداری بخدا همه ترسای الکیه پیش یه دکتر خوب عمل شین نه درد ...

دقیقا حرفتو قبول دارم....منکه اگه بخوام دفه بعد باردار شم همون اول نوبت سز میزنم....عمرا دیگه بخوام این زجرو تکرار کنم....الان با این همه بخیه نه میتونم بشینم نه میتونم دسشویی کنم....همش سعی میکنم مایعات بخورم...حتم دارم بزودی هم خوب نمیشم چون زمان زیادی میخواد تا زخمام خوب شه

زندگیتون پر از عشق
2456
اره فقط اگه درد باشه عیبی نداره تحمل میکنی ولی این خانومی که میگن بعد زایمان با هر سرفه و عطسه خودم ...

این عوارض تا چهل روز رفع میشه

ولی افتادگی رحم واقعا فاجعه ست..من خودم تو زایمان اولم مبتلا شدم.حالا میخوام سز کنم..ولی از سز خوشم نمیاد..موندم واقعا

کاش میشد پیرزن قدیمی رو برد درمانگاه تا زایمانمو انجام بده ولی خوب نمیشه

بابا سزارین اذیت نداره که درد نداره مشکلی نداری بخدا همه ترسای الکیه پیش یه دکتر خوب عمل شین نه درد ...

حرفت درست نبود یعنی یه جووری ته دل مامانایی  مثل من که زایمان طبیعی داریم و سزارین برامون ممنوعه رو خالی کردی👌

🐣
حرفت درست نبود یعنی یه جووری ته دل مامانایی  مثل من که زایمان طبیعی داریم و سزارین برامون ...

زایمان طبیعی اگه دکتر بگه مشکلی نداری و زودرس هم نباشه خیلی خوبه....من تو اون ۱۲ساعتی ک درد کشیدم ۱۰تا خانم براحتی زایمان  طبیعی کردن و رفتن....خیلی هم راضی بودن

زندگیتون پر از عشق
2714

[QUOTE=45982672]بیمارستان تامین اجتماعی خرم اباد...دکتر جعفری...ماما خانم وفایی[/QUOTEبیمارستانت دولتی بود؟

آخه بیمارستان دولتی معمولا دکتر بالای سر زائو نمیاد ماماس که تمام کارای زائو رو میکنه

ولی تو بیمارستان خصوصی دکتر میاد

ولی چه دکتر خوبی بوده که الکی تسلیم نشده شما رو سزارین کنه

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....
این عوارض تا چهل روز رفع میشه ولی افتادگی رحم واقعا فاجعه ست..من خودم تو زایمان اولم مبتلا شدم.حالا ...

پیرزنو خوب اومدی😂😂😂

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟
حرفت درست نبود یعنی یه جووری ته دل مامانایی  مثل من که زایمان طبیعی داریم و سزارین برامون ...

ولی واقعیته.تو همین سایت در روز چندبار خاطرات زایماناشونو مینویسن یعنی میخوان ته دل مامانا رو خالی کنن؟؟دارن از تجربه هاشون میگن من خودم هم سزارین نبودم طبیعی بودم از سزارین میترسیدم من اصلا فوبیا اتاق عمل دارم 3 بار تا حالا واسه لازک چشم اقدام کردم تا رفتم بیمارستان پشیمون شدم تا این حد ترس دارم تازه لازک که سرپاییه و یه ربع بیشتر نیست دیگه فکر کن ترسم از سزارین چقدر بود. تا 40 هفته هم صبر کردم بعدش دکترم با تجربش تشخیص تنگیه لگن داد سزارین شدم میخوام بگم سزارین اون غول بی شاخ و دمی که مارو ازش ترسوندن نیست هیچ ناراحتی من نداشتم هیچی خو اینم تجربه من بود که این همه از سزارین منو ترسونده بودن بخاطر حرف بقیه و ترسای خودم میخواستم طبیعی شم درحالیکه واسه من طبیعی خطرناکتر بود چون لگنم تنگ بود.شما نگران نباش هفته های آخر میرین برای معاینه لگن شاید انشاللله لگنتون خوب باشه.نگران نباشین توکل به خدا کنین انشالله به سلامت زایمان کنید.

[QUOTE=45982672]بیمارستان تامین اجتماعی خرم اباد...دکتر جعفری...ماما خانم وفایی[/QUOTEبیمارستانت دول ...

اره..دولتی بود...دکتر و ماما و چن تا دستیار بودن تا اخر زایمانم...مامانمم کنارم بود تا اخرش...پشتمو هی ماساژ میداد

زندگیتون پر از عشق
2706