2737
2734
عنوان

خانمای اصفهانی لطفاراهنمائیم کنید

5003 بازدید | 20 پست

سلام

برای مراقبت بارداری و زایمان میخوام برم پیش دکتر نفیسه انصاری نظرتون درموردش چیه؟ زایمانش بیمارستان عسگریه اس. اینو انتخاب کردم چون نمیتونم خیلی هزینه زایمان بدم

ان الله بالناس لرئوف رحیم (خداوند نسبت به همه مردم رئوف و مهربان است)

عزیزم من بچه اولم پیشش رفتم. اصلا دوسش نداشتم.گیرداده بود به طبیعی درصورتی ک لگن من کوچیک بود و نمیتونستم طبیعی یه صبح تاشب زجرم داد. آخرش مامانم گفت بچمو میبرم ازینجا. ترسید. 11 شب سزارین کردمنو. شوهرم میگه انگار گونی دوخته. داروهای ارزون مینوشت. خونریزی بعد زایمانم زیاد طول کشید آخرش مجبور شدم برم پیش دکتر علیان داروهایی ک میداد گرون بود ولی عالی بود. تازه هزینه عسگریه کم نیس ک. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر ندا مقتدری حتما یک ویزیت برو.  روزها شنبه ۱۰ تا ۱۲ بیمارستان میلاد میشینه.  مطبش هم خ ...

فک کنم رفتن رشت چون دخترشون یه مریضی داشت گفتن دکتر گفته بایدبره یه اب وهوای عالی  الانم رشته

2731
عه چه خوب من تعریفشونا خیلی شنیدم

من خیلی دکتر  رفتم هیچ کدومشون این نیست البته برای  مسایل مثل معاینه.  واقعا دقتش بالا و فقط به یک موضوع  که مریض بیان میکنه اکتفا نمیکنه.  حتی واسه رشد موها هم به من دارو داد 

man ashegh gol  pesaram hastam  
2740
دکتر ندا مقتدری حتما یک ویزیت برو.  روزها شنبه ۱۰ تا ۱۲ بیمارستان میلاد میشینه.  مطبش هم خ ...

کجا زایمان میکنه؟

اگ میخوای زیاد نشه من رفتم زهرای مرضیه زایمان کردم...دکتر سهیلا معمار مشرفی...تو آمادگاهه مطبش

تا حالا اسمش نشنیدم از کارش راضی بودی؟

عزیزم من بچه اولم پیشش رفتم. اصلا دوسش نداشتم.گیرداده بود به طبیعی درصورتی ک لگن من کوچیک بود و نمیت ...

خیلی ممنون از راهنمائیت

تا حالا اسمش نشنیدم از کارش راضی بودی؟

تک تک میفرستاد تو...خودش وزن و اینا را میگرفت...آروم بود و اصلا بهت استرس نمیداد من با اینک وزنم زیاد بود اصن دعوام نمیکرد و بهم استرس نمیداد... فقط ی بدی داشت گفت باید طبیعی زایمان کنی من نتونستم کلی درد کشیدم بعد سز شدم

عزیزم دقیقا نمیدونم.  اما فکر میکنم بیمارستان عسگریه هست یا زهرای مرضیه

خیلی ممنون گلی

2706