2733
2734
عنوان

یه دندون تو حیاط خلوت دیدم؟طلسمه؟

555 بازدید | 15 پست

یه دندون پوسیده و تقریبا یه ذره ازش شکسته بود داخله حیاط خلوتمون بود ازهمه پرسیدم که ماله کیه ماله هیچکس نبود خونمونم تازه ساختیم 1ماه نیست اومدیم داخلش _یعنی امکانش هست دعایی طلسمی چیزی باشه؟؟اخه خیلی حسود داریم قبلا هم سابقه این چیزارو داشتیم اما نه دندون یه چیزایه دیگه_یعنی میشه دعا باشه؟

خدایا شکرت واسه این زندگی سه نفره 👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عديزم به دلت بد راه نده يه صدقه بزار كنار دلت اروم شه فكر نمي كنم اينجوري كه شما فكر مي كني باشه

کاشکی اینطور باشه_اخه به یکی شک دارم میترسم

خدایا شکرت واسه این زندگی سه نفره 👪
2738
کاشکی اینطور باشه_اخه به یکی شک دارم میترسم

از یه سر کتاب باز کن خوب بپرس باید چیکار کنی واسه باطلش. ما تو فامیلمون زیاد جادو جمبله میکنن. من همیشه یا وان یکاد یا ایت الکرسی گردنمه. چهارقل زیاد می خونم. شمام استیلشو بگیر بنداز. چهارقلو می تونی بندازی. تو روز زیاد بسم الله بگو. تو خونت حتما چهار قل. بسم الله بزار حالا یا تابلو معمولی یا تابلو فرش. کسایی که چهارقل می خونن زباد بسم الله میگن تاثیری روشن نداره معمولا 

بنداز تو آب روان

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
2706