2703
2553

خداروشکر کن عزیزم خیلیا تو حسرت پسر دار شدنن 

دعا کن سالم و به سلامت دنیا بیاد جنسیت که زیاد مهم نیست

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چجوری با استخاره فهمیدین پسره؟؟؟

خب قرآن رو باز میکنیم اگه اسم دخترونه افتاد احتمال زیاد دختره اسمایی مث مریم و...

اگه مرد افتاد پسره

تو فامیلامون مجرب هست این استخاره

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
عزیزم جفتش خوبه،چه پسر چه دختر.ناراحتی هم نداره این که یکم بزرگ شد برد تحت نظر دکتر واسه دختر اقدام ...

غلط بکنم دیگه

هرچه دلم خواست نه ان می شود هرچه خدا خواست همان میشود
بله یه پسره سه ساله

اشکال نداره گلم.الان خانواده همسر من بیشتر بچه ها دختر شدن دلشون پسر میخواد یعنی فقط پسر میخوان.دست شماهم نبوده که بخوای جواب این و اون رو بدی.خدا خواسته

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........
2714
همه دختر میخواسیم خودم وشوهرم و.... حالا مادرشوهررا چکارکنم

عزیزم ینی چی همه دختر میخواستیم؟مگه به خواست ماست؟

منم بچه دوممو باردارم و اونم پسره،خدا میدونه چقدر دختر میخواستم...

چرا انقدر انرژی بد واسه این طفل معصوم میفرستی؟طفلک گناهش چیه که کسی نمیخوادش؟

تو مادر،جوری برخورد کن کسی اینطوری برخورد نکنه با تو و بچت،نه اینکه بگی مادر شوهر رو چه کنم!!!

هرکی هرچی گفت بگو خیلی خوشحالم خدا یه همبازی و همراه به پسرم داده...

بگو من که خواهر نداشتم و تنها بودم ولی خدا یه داداش به پسرم داده که اون تنها نباشه...😍

حرفت درست

ولی من از کارم وچیزهای دیگه زدم ودوباره بچه دارشدم

ارزوم دختر بود

مخصوصا تو موقعیت الانم

هرچه دلم خواست نه ان می شود هرچه خدا خواست همان میشود
2706