2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به هر حال خداروشکر 

البته منم دلم دختر میخواد

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.

منم احساس میکنم این یکی پسره 

تو خوابام هم پسره

تو قرآن استخاره کردم پسره

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
منم احساس میکنم این یکی پسره  تو خوابام هم پسره تو قرآن استخاره کردم پسره

تو قران چطوری گفت پسره؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

عزیزم منم مث شمام...با این تفاوت ک توی سونو ان تی گفت دختره و ما چقدررررر خوشحال بودیم ولی سونو انامولی ک رفتم گفت پسره...تا چند روز عصبی بودم و ناراحت...خدا منو ببخشه...خیلی ناشکری کردم...الان خیلی پشیمونم بابت ناشکریام...جز سالم بودنش هیچی نمیخام دیگه...خیلیا تو حسرت بچن اونوقت ما غصه جنسیتومیخوریم....امیدوارم بچه شمام سالم باشه و صالح...

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
تو قران چطوری گفت پسره؟

قرآن رو با نیت باز کردم بعد نماز سوره یونس افتاد برام یه بار دیگه هم باز کردم اسم موسی و نوح افتاد برام

منم احساس میکنم این یکی پسره  تو خوابام هم پسره تو قرآن استخاره کردم پسره

چجوری با استخاره فهمیدین پسره؟؟؟

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
2706