2703
2553
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15733 بازدید | 190 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا سونو ان تی هم که رفتم گفت احتمالا دختر و پسرن.بعد نمیدونی خواهرت چکار کرد برای مشکلش؟

اگه توسونوت نوشته یه ساک خلفی ویه ساک قدامی دختروپسرن حتما

💘عشق من پسرمه💋💋💋
عزيزم خوابت خوب مي شه اينجوري نمي مونه انقدر تو بارداري آدم حال و هواش متغيره

جدا؟ممنون از دلداریت.خدا کنه همینطور باشه.شما خودت تجربه داری؟

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........
2720

بچه ها تو دیوارم میشه من خودم متاهلم یه بار با شوهرم حرفم شد خواستم تو دیوار بزنم ببینم کسی اگه کاری سراغ داره بهم معرفی کنه فوق لیسانسم هستم. شاید باور نکنید نزدیک ده تا مرد که خیلیاشون متاهل بودن و عکس بچشونم تو پروفایلشون بود تماس گرفتن و هی پیشنهادای الکی میدادن حالا من قصدم این نبود و دماغشونو سوزوندمو دیگه پیام کار نفرستادم ولی بعضیا واقعا قصدشون همینه. حتی یادمه به اینا میگفتم من متاهلم میگفتم خوب که چی مام متاهلیم متاهلی چه ربطی به دوستی داره! دهن سرویسا

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
2714
دوساله و نیمه دو شب اتاقشو جدا کردم پیش همسرم خوابیدم پا شد شدید گریه کرد همسرم گفت شبها پیشش بخواب

سه تایی تو یه اتاق بخوابین

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

بنظرم شما اول از همه باید از مادر خواهرت یا مادرهمسرت بخوای که چند ساعتی در روز بچتو نگه دارن و خودت با شوهرت وقت بگذرونی.

بعد بگو مشاور تو تلویزیون گفته از دو سال و نیمگی بچرو بذارید جدا بخوابه تا کم کم عادت کنه.

بعد شماره ی زنرو بردار سعی کن ادرسشو پیدا کنی و در موردش تحقیق کنی.

اگر مطمئن شدی با شوهرت ملاقات داره برو و تهدیدش کن.بگو شماره ی شوهرتو پاک کنه

خدایا شکرت
امروز دخترمو ظهر نخوابوندم اومدم سه تایی اهم تو اتاق خوابیدیم ساعت چهار رفت تو حال خوابید گویشیشم پی ...

بينتون فاصله افتاده، اشتباهي بوده كه انجام دادي ولي چاره اي نيست بايد جبران كني. بهش محبت كن. سعي كن تو اتاق همسرت بخابي. بهش بگو من با نيت خيرت موافقم ولي چون خانومه، من بهتر احساسشو  درك ميكنم ميخام خودم باهاش در ارتباط باشم و صدقات رو براش واريز كنم. ي جوري سعي كن اين ارتباط كات بشه..... 

چرا از اول جدا خوابیدی ازش اشتباه خیلی از خانوما همینه..... لطفا وقتی بچه دار ميشين نزارين چیزی تغییر کنه بچرو بزارين از دو ماهگی تو تختش و شما هم تو بغل شوهرتون بخوابید.... تو همون دوماه اول هم تو بغل شوهرتون بخوابين در حالی که بچه تو گهوارش کنارتونه کاريه که من کردم.... حالا میخوای چیکار کنی? خیلی برات ناراحتم.... آخه شوهر به زنش نیاز داره.... الان من بچم 5ماهشه از اول ازدواجمون تا الان هرررررشب کنار شوهرم.میخوایم و همیشه هم همینطور ميزارم بمونه.... حتی تو بارداریم به راحتی نیاز هاشو برطرف میکردم بخدا اینا خیلی مهمه.... سرسری نگیرید.... اگه میتونی زندگيتو جمع و جور کن و با قاطعیت بگو دیگه نباید با این.خانم کوچيکترين رابطه اي داشته باشه نه این و نه هیچ کس دیگه بگو وگرنه طلاق ميخواي

اگر آدم خوبی نباشی هیچ دینی تو را به بهشت نخواهد برد....❤❤❤❤
2706