2726
میخوام ادامه تحصیل بدم شرایطش جور شده از فردا میرم دنبال درس و مشقم😀😀😀😀

عههه ایول دیپلم گرفتیی؟یا برا دیپلم میخوای بری؟چه رشته ای؟

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  
عههه ایول دیپلم گرفتیی؟یا برا دیپلم میخوای بری؟چه رشته ای؟

من با نظام قدیم سوم راهنمایی خونده بودم بعد ترک کرده بودم الان میرم نهم سال بعد انتخاب رشته میکنم میخوام تجربی بردارم اگه خدا بخواد

پاییز وفادارترین فصل خداست........☔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با نظام قدیم سوم راهنمایی خونده بودم بعد ترک کرده بودم الان میرم نهم سال بعد انتخاب رشته میکنم می ...

اااااا آفرین دلارا من بهت افتخار میکنم

خیلی کار خوبی میکنی مطمئنم موفق میشی

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  
2728
اااااا آفرین دلارا من بهت افتخار میکنم خیلی کار خوبی میکنی مطمئنم موفق میشی

خیلی ممنون انرژیم ده برابر شده من درسم خیلی خوب بود میخوام همونجوری ادامه بدم خیلی حالم خوبه

وای خدا سایت خراب بود؟.... من همون موقع داشتم میخوندم خوب بود. تاپیک زدم داغون شد. فکر کردم واسه من ...

😂😂😂نزن خواهرم نزن

وای خدا سایت خراب بود؟.... من همون موقع داشتم میخوندم خوب بود. تاپیک زدم داغون شد. فکر کردم واسه من ...

کار تو بــــــود?مارو از کار و زندگی انداختی?نمیشد حالا تاپیک نزنی?میدونی تو این دو ساعت چی به من گذشت?😢😂😂😂😂

خیلی ممنون انرژیم ده برابر شده من درسم خیلی خوب بود میخوام همونجوری ادامه بدم خیلی حالم خوبه

اصن بهترین ارو میکنی

خرخون بودی پس😂😂

اصن بهترین ارو میکنی خرخون بودی پس😂😂

خرخون نبودم زیاد نمیخوندم ولی اونروزها خیلی زود مطلبو میگرفتم راهنمایی نمونه بودم واسه دبیرستان تیزهوشان قبول شدم میخوام بازم قبول بشم تیزهوشان

خرخون نبودم زیاد نمیخوندم ولی اونروزها خیلی زود مطلبو میگرفتم راهنمایی نمونه بودم واسه دبیرستان تیزه ...

ایول مایه افتخار منی

من خودم خرخون بودم اساسی درکت میکنم

چه رشته ای دوس داری

ایول مایه افتخار منی من خودم خرخون بودم اساسی درکت میکنم چه رشته ای دوس داری

دبیرستان صد در صد تجربی میخوام کلی خر بزنم😁شاید تونستم خانم دکتری چیزی بشم😂

دبیرستان صد در صد تجربی میخوام کلی خر بزنم😁شاید تونستم خانم دکتری چیزی بشم😂

چرا نشی آدم به هرچی بخواد میرسه

من از دبیرستان یه چیزی میخواستم فکر نمیکردم که بتونم

وقتی شد ببین داشتم بال در میاوردم مامانم تا ۳ هفته باورش نمیشد هی میگفت کارنامتو بیار ببینم دوباره

چرا نشی آدم به هرچی بخواد میرسه من از دبیرستان یه چیزی میخواستم فکر نمیکردم که بتونم وقتی شد ببین ...

افرین من هم به تو افتخار میکنم فرزندم😁اره شوهرم از الان خانوم دکتر صدام میزنه😀اگه خوب نخونم میکشه منو😂

2706