2733
2739
افرین من هم به تو افتخار میکنم فرزندم😁اره شوهرم از الان خانوم دکتر صدام میزنه😀اگه خوب نخونم میکشه ...

منم دیگه میگم خانوم دکتر پس

چطوری دکی؟😁

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها منم یک معتادم که نمیتونم ترک کنم دوساعتی که سایت خراب بود داشتم افسردگی میگرفتم مونده بودم چیکار کنم چه جوری بخابم

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍
راستی اسم تو شادانه?یا شادن?من هر بار یه چی صدات میکنم تکلیف منو روشن کن😀

شادان

فکر کنم اصن اسم شادن نداریم من دیدم بچه ها میگن گفتم شاید اینجوری راحت ترن گفتم بذار راحت باشن

ولی شادان هستم😂😂😁😎

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  
2740
بچه ها منم یک معتادم که نمیتونم ترک کنم دوساعتی که سایت خراب بود داشتم افسردگی میگرفتم مونده بودم چی ...

ما هم همین بودیم تو‌ تنها نیستی😂😂

من بخاطربیام  سایت هزار تا ترفند به کار میگیرم که بچه هام و شوهرم زود بخابن تا با خیالت راحت بیام اینجا😣😣😣😣

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍
شادان فکر کنم اصن اسم شادن نداریم من دیدم بچه ها میگن گفتم شاید اینجوری راحت ترن گفتم بذار راحت باش ...

منم شادان میگفتم دیدم بچه ها شادن میگن دودل شدم😌ولی شادن بهتره هااا😁

پاییز وفادارترین فصل خداست........☔
میفهممت😢من میخوام برم تو ترک😁

من از هفته دیگه کلاسام شروع شه ناخوداگاه میرم تو ترک 

توام بری ثبت نام کنی همین میشی 😂😂پس لذت های آخروببر

من بخاطربیام  سایت هزار تا ترفند به کار میگیرم که بچه هام و شوهرم زود بخابن تا با خیالت راحت بی ...

ای وااای😂😂😂😂🤣🤣😆