2733
2734

اژدها چه لحاظ؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اژدها چه لحاظ؟

خدایا اژدها چیه

گفتم از چه لحاظ

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

خب پس سایت را خدا آزاد کرد

حوصلم سر رفت اصن جای خالیش شدید حس میشد😂

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  
خدایا اژدها چیه گفتم از چه لحاظ

نمیشد بیای تو سایت الان نگاه کردم از ۲۳:۴۰ تا ۲:۰۰ هیچ تاپیکی زده نشده تاپیکای بچه ها هم همین جور بی جواب مونده بود

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  
وای من داشتم دیونه میشدم اخه من یک معتادم

وااای منم

نمیشد بیای تو سایت الان نگاه کردم از ۲۳:۴۰ تا ۲:۰۰ هیچ تاپیکی زده نشده تاپیکای بچه ها هم همین جور بی ...

اره دیدم خیلی تاپیکا جواب نداره داشتم متعجب میشدم

2706