2726

سلام خانوما من از دیروز دارم لک قهوه ای میبینم.امروز بیبی چک گذاشتم منفی بود امکان داره لک لانه گزینی باشه?????

تبدیل عکس خانگی به آتلیه ای ..با کمترین هزینه از کوچولوهاتون عکسای زیبا داشته باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حدودا ۲۶ سیکل ۱ لک دیدم صورتی قهوه ای.دیگه ندیدم...۲۷ بی بی زدم منفی...۴ و ۵ مهر موعدمه..فک نکنم باردار باشم یعنی اصلا امیدی ندارم..نمیدونم...😊😊😊

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
من حدودا ۲۶ سیکل ۱ لک دیدم صورتی قهوه ای.دیگه ندیدم...۲۷ بی بی زدم منفی...۴ و ۵ مهر موعدمه..فک نکنم ...

عه گیسو نی نیو کاشتیااااااااا

انشالا این ماه بارداری .خبرشو حتما بده

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
من حدودا ۲۶ سیکل ۱ لک دیدم صورتی قهوه ای.دیگه ندیدم...۲۷ بی بی زدم منفی...۴ و ۵ مهر موعدمه..فک نکنم ...

اگه باردار بودی خبر بده

تبدیل عکس خانگی به آتلیه ای ..با کمترین هزینه از کوچولوهاتون عکسای زیبا داشته باشین

خب من برای بارداری اولم هم 14 رز بعد ازاقدامم این لکو دیدم، بعد ک یبار ناخواسته برام بارداری پیش امد دوباره همین طور بودم که البته خودم سقط کردم

اینبار هم به خواسته خودم اقدام کردم و دوباره لک دیدم

به آنچه ناامیدی امیدوارتر باش تا بدانچه امیدواری، موسی رفت برای اهل و عیالش آتش بیاورد خدا با او سخن گفت