2737
2739
عنوان

عكس جديد از دخترم !!سلنا

| مشاهده متن کامل بحث + 2373 بازدید | 72 پست

من از اينجور مامانا خوشم نمياد كه از همهههه چيه خودشون ميزنن تا بچه بزرگ كنن! خودشون و هيكلشونو تفريح و.... و همش تو استرسن😒 خوبه كه از خودتم غافل نيستي افرين👌🏻

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

[QUOTE=45934282]دماغش ب صورتش میخوره ولی.بزرگ شه جمع وجور میشه.گنده نی[/QUOTE]

والاع بقيه هم بهم گفتن دماغش گويا بزرگه

خودم دماغم خوبه

ولي بهرحال پدرجانش پول بده عمل كنه!!ب من چه؟؟!

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE= 45934070 ]واقعا؟؟😂😂😂خوووش بحالت دلشو داری. من عین سایه کناره دوقلوهامم. یک لحظه پیش کسی ن ...

خوشبحالت😔

یکی مثل من بدبخت مادرم هرچی میگه بچه رو بده من خودت با شوهرت برو سفر میگم امکان نداره...بااینکه بچم شیرخشکیه و هیچ وابستگی بهم نداره

از این احساساتی بودنم بدم میاد

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2731
من از اينجور مامانا خوشم نمياد كه از همهههه چيه خودشون ميزنن تا بچه بزرگ كنن! خودشون و هيكلشونو تفري ...

نههه دیگههه.خخخخ. هیکلمو ردیف کردم۵۰کیلو سدم. فقط استرس دوری از بچه هامو دارم. اونم بیشتر بعد از جربان بنیتا و ..🤕

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ايواي    اي عزيزم     دور از چشم بد    هزار ا،،،اكبر

فدات⚘همه میگن پسرت خوشگلتره😔😔

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
خوشبحالت😔 یکی مثل من بدبخت مادرم هرچی میگه بچه رو بده من خودت با شوهرت برو سفر میگم امکان نداره... ...

خخخ.خوشا بحالت. منم شیرخشکی بودن ولی کسی از این‌پیشنهادا نداد و نمیده.ارایشگاهم میرم یکی بامن؛؛یکی با باباش. فسیل شدم

2738
از همه ممنونم ،،،،مرسي ك عكسارو ديدين و اظهار لطف كرديد

⚘⚘

[QUOTE=45934732]البته دخترمن میشینه یه سینه خیز میره دندونم دراورده[/QUOTE]

دختر من نه ميشينه نه دندون دراورده

قد و وزن و دور سرش رو بايد روز پنجم مهر ببرم

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!