2733
2734
عنوان

معاینه داخلی قبل سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 7200 بازدید | 27 پست
نه نمیخواد خودشو اذیت کنه .تمیز میکنند

خب آدم روش نمیشه اونا تمیز کنن با آینه راحت میشه اینکارو کرد خب تمیز باشی خیلی بهتره

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان خیلی درد دارم..فک کنم درد کاذبه نمیدونم چیه...خیلی بچه اومده پایین مجبورم شکممو با دودست بگیرم.به لگن انگار فشار میده.بلند که میشم یه مایه شفاف ازم خار ج میشه کسی میدونه چیه تجربه ای دارید

2731
من اصلا نمیتونم ...گفتم جلو دکتر عب نداره اون ریختی خخخ    

عیب که نداره در نهایت توی بیمارستان خدمات تمیزت میکنن

اما من شخصا دوست دارم همیشه مرتب باشم

ماه آخر به مکافات تمیزکاری میکردم بیرون از حمام سفره یکبار مصرف پهن میکردم و تکیه به دیوار مینشستم و کف ریش میزدم و با کمک اینه شیو میکردم😂😂😂

اصن یه وضی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
عیب که نداره در نهایت توی بیمارستان خدمات تمیزت میکنن اما من شخصا دوست دارم همیشه مرتب باشم ماه آخ ...

منم تا چند هفته پیش میتونستم ولی الان کلا نمیتونم... جلوی شوشو زشته همش ور دلمه نمیتونم یوقت ببینه

اگه شکم ادم بزرگ باشه با اینه هم نمیشه.من خودم دوقلو داشتم اصلا دستم نمیرسید

من شکمم بزرگ بود  ولی خب دوقلو خیلی بزرگه نمیشه راست میگی 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
منم تا چند هفته پیش میتونستم ولی الان کلا نمیتونم... جلوی شوشو زشته همش ور دلمه نمیتونم یوقت ببینه

بگو خودش برات بزنه خب 

خداجونم دوستت دارم .همیشه پناهم باش.بهم لیاقت بندگی بده .امین