2733
2739
عنوان

شیرین ترین وتلخ ترین خاطره با همسر?

| مشاهده متن کامل بحث + 4698 بازدید | 26 پست
تلخ ترینش،دو روز قبل از عروسی بدجور کتکم زد....😢😢😢😢😢😢😢

چرا؟

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شیرین ترینش زمانی بود ک بعد از محرمیت دستم رو گرفت و گفت :نمیدونم خدا ترو بابت کدوم یک از خوبی هام بهم هدیه داده ،تلخ ترینش زمانی ک بیکار شده بود و حتی پول نداشتیم وسایل صبحانه بخریم و مجبور بودیم بربری با چای شیرین بخوریم  

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
2728

شیرین یادم نیس ولی تلخ ترینش وقتی بودکه سرباباش دعواکردیم

ازون ب بعددیگه ازچشمم افتاد

هرچیم محبت کنه و بگه دوستت دارم برام مهم نیس😒😒

کینه ایم میدونم

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)
به قول یکی از بچه ها،بس که مادرش پرش کرد،منم گفتم دیگه نمیخوامت،به گریه و غلط کردن افتاد.

عروسی منم خرلب کردن

البته خود عروسی خوب بود چنذوز یبلش افتضاح

کلا دیدش نسبت ب من عوض شده سوهرم تقصیر اونس حلالشون نمیکنم

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸

برعکس من باخونواده نامزدم خیلی خوبم. خواهر شوهرم ومادرشوهرم که میشه خالم خیلی دوس دارن تیپ بزنم ب خودم برسم  

خواهرشوهرمم مثل خواهرمه هرجا بخوام باهام میاد الان گفتم بریم بازار فورا گفت بریم

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
2738
تلخ ترینش این بود که عکس های بی حجاب جاریمو که خیلی با شوهرم جیک و پیک داشت روی کامپیوترش پیدا کردم

وااای خدا بعد چکار کردی

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم