2733
2739
عنوان

کمک خواب کردن نوزاد5ماهه

207 بازدید | 30 پست

سلام خانوووووماي خوب.... من دخترم پنجم، پنج ماهش کامل میشه.... خوابش هم تنظيمه یعنی شبا خواب طولانی تا صبح داره خداروشکر، البته با کلی سختی و تحقیق اینجوری عادتش دادم.... راحت سرجای خودش تو تختش ميخوابه و در روز هم راحت خواب و چرت هاشو میزنه ولی شب که میخوام بخوابونمش با سختی و بدبختی و ی عالمه گریه آخرش بی حال میشه یا آستامینوفن بهش میدم خواب می ره چیکار کنم راحت تر شبا بخوابه ? من فقط مشکلم خواب کردن شبشه.... خودش خیلی اذیت میشه.... هیچ راه حلی هست که بتونم راحت تر بخوابونمش شبا?

اگر آدم خوبی نباشی هیچ دینی تو را به بهشت نخواهد برد....❤❤❤❤

بااین تفاصیلی که نوشتین خوابش عالیه ماشاالله.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوب یکم باهاش بازی کن خسته بشه بعدشم بخواب شیرش بده زیر سینه خواب می‌ره انشاالله منم امتحان کردم خیلی خوب بود

عشقم😍 زندگیم😍 نفسم😍  تویی همسر مهربونم😘😘😘😘😍😍😍😍 باردار نیستم
2731

چون روز میخوابه شب سخت خواب میره،دختر من با اینکه رکز هم زیاد نمیخوابه شب به زور خوابش میره،با گریه،همش دلش بازی میخواد،تا اسم خواب میاد گریه میکنه،از ساعت ۵ عصر به بعد اصلا نخوابونش

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
2738

چرا بی دلیل استامینوفن میدی😨

استامینوفن خواب اوره خوابش بخاطر همینه،بذار هروقت خوابش میاد بخوابه تازه 5ماهشه بفکر تنظیم کردن خواب طولانی شبش هستی؟!

گناه داره بابا لطفا دیگه استامینوفن نده

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

پسر منم اینجوری بود دکترشفت دو قطره دیفن بریز رو زبونش من سه باری اینکارو گردم بعدش خوب شد.عزیزم ساعت شش به بعد نخوابونش.تو طول روز باهاش بازی کن خسته میشه

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭

هر شب استا میدی بهش؟؟؟خیلی کار خطرناکیه این.قبل خواب باهاش بازی کن حمومش گن ماساژش بده. بنداز رو پاهات یا گهواره . من اینجور وقتا پتو رو مثل قنداق میپیچیدم دورش فوری میخوابید

♡♡♡هرکه خود داند و خدای دلش که چه دردیست در کجای دلش♡♡♡♡
هر شب استا میدی بهش؟؟؟خیلی کار خطرناکیه این.قبل خواب باهاش بازی کن حمومش گن ماساژش بده. بنداز رو پاه ...

آره منم بچمو با پتوش قنداق میکنم خیلی تاثیر داره چون بچه ها حرکات دست و پاهاشون زیاده ولی وقتی قنداق میکنی راحت میخوابن

سلام عزیزم خوب یکم باهاش بازی کن خسته بشه بعدشم بخواب شیرش بده زیر سینه خواب می‌ره انشاالله منم امتح ...

کلا از ساعت 8شب به بعد بد عنق میشه بازی هم.نمی کنه فقط گریه فقط غرغر

چرا بی دلیل استامینوفن میدی😨 استامینوفن خواب اوره خوابش بخاطر همینه،بذار هروقت خوابش میاد بخوابه ت ...

بله خانوم گل وقتشه با تحقیق من ايتکارارو میکنم 

2706