2737
2734
عنوان

هفت روز تاخیر وبیبی چک منفی

7434 بازدید | 16 پست

سلام بچها کسی اینجورشده امروز هفت روزه عقب انداختم بیبی چکم روژان بود والان منفیه نه پری میاد نه نینی چیکار کنم تکلیفم روشن بشه برم ازمایش یانه؟؟

سابقه هیچگونه کیست وتنبلی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک همیشه منظمه منظم بود پری ولی ماه قبل برای اولین بار عقب انداختم اونم ن ی روز دو روز ...دوهفته!!

بیبی چکا منفی بودن دوبارم آز دادم منفی شدش دیگه منتظر موندم پری بیادش !!

تو اقدام هورمونا بهم میریزه گاهی پیش میاد .. ولی انشاالله ک باردار باشی و بزودی بیبی چکت هم مثبت بشه :))

2728
2738
عزیزم 😳 ایشالله همین ماه دلخوش بشی. چشیدم این انتظارها رو. برات خیلی دعا می کنم. حالا بد نیست یه آز ...

مرسی گلم امیدوارم نینیت صحیح وسالم بیاد بغلت

احتمال بارداری هس؟؟؟؟؟یا یه پولی الکی خرج کردم    

من ی دور پریود نشدم تو اون ماه ده روز عقب انداختم اول ماه بعد پریود شدم بعد دیگه ماه بعدش پریود نشدم حامله بودم پریودیامم خیلی منظم بود بعضیا اینطورین وقتی میخوان حامله شن اول ی بار عقب میندازن خواهرمم همینجور بود 

يه بي بي چك معتبر تر بزار خب بي بي چك قطره چكوني مديكور خيلي عاليه اونو بزن اگه بار منفي بود خدايي ...

دوسه روز جلو موعدم یه هاله انداخت 

بعدش همش منفی بوده هم مدیکور هم روژان

توکلتبه خدا باشه

ولی همین فکر و خیال + و - شدن پری رو عقب می ندازه

من همیشه منظم بودم

از وقتی تصمیم گرفتم باردار شم استرسش همه چی رو به هم ریخت الان 8 ماهه نشدم

امیدوارم خانواده شوهرم چنان گرفتار خودشون بشن که دست از زندگی من بکشن. من واگذارشون کردم به خدا که چه خوب و چه بد از زندگی من گم شن.
2706