2737
2734
عنوان

دعایی برای شفا سرطان سینه فوری

2805 بازدید | 8 پست

یکی از آشناهامون ک برام خیلی عزیزه سرطان سینه بدخیم گرفته بعد از 8جلسه شیمی درمانی 2 شنبه میخواد تخلیه کنه سینه رو .

دعای چیزی میشناسین ک بخونم براش  شفا پیدا کنه انشالله؟

شنیدم خوندن قران در کمتر از 20روز مجربه؟

ی دعای ک سریع جواب بده دوشنبه عمل داره😢

با یاد خدا دل ها آرام میگیرد. میشه برا منم دعا کنین مامان بشم.میخوام😍

نگران نباش عزیزم سرطان سینه اگه به موقع تشخیص داده بشه راحت درمان می شه.

منم چهار سال پیش مادرم سرطان روده داشت عمل شد . شیمی درمانی شد و الانم شکر خدا تحت مراقبته

همه چیز از بالایی بخواه.

من به امام رضا ارادت زیادی دارم... همیشه زنگ می زدم به صحنش وصل می شدم و با امام رضا حرف می زدم تمام ریز و جزییات کارایی که میخواستم انجام بدن و بهش می گفتم . حس خیلی خوبی بود خالی می شدم از استرس .

شکر خدا که خدا به حق خوباش شفا داد مامانموووو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم ختم سوره حشر بگیر خیلی مجربه.40 روز روزی یک بار سوره رو بخون.نباید فاصله بندازی وگرنه باید از اول بخونی

من پدرم مشکل مادر خانوم زهرا رو داشت الان خداروشکر خوبه

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
2728

سلام عزیزم استاد تبریزیان هم پزشکی خوندن هم استاد طب اسلامی در ایران هستن،همسر خودشون سرطان روده داشتن وفقط با طب اسلامی درمان کردند کلا از هیچ داروی شیمیایی حتی شیمی درمانی استفاده نمیکنن و خیلی ها درمان شدن

توی قم هستن من توکانال شاگردشون عضوم

نگران نباش عزیزم سرطان سینه اگه به موقع تشخیص داده بشه راحت درمان می شه. منم چهار سال پیش مادرم سرط ...

خدا رو شکر چقدر خوشحال شدم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
2738