2726
عنوان

با کلی خیانت و توهین بازم موندم

55448 بازدید | 719 پست

شوهرم با خانومی دوسته افغانیه و طرف بچه و شوهر داره تقریبا میشناختمش ارایشگری میکنه فهمیدم که غذاهایی ک شوهرم میاورد همه اون بهش میداده و فهمیدم شوهرم براش خیلی کارا کرده کلی هم ب من توهین میکرد و فورا معذرت خواهی میکرد میدونم ک منو نمیخواد و همه اینکه میگه دوست دارم اول چون میترسه من شر برا معشوقش درست کنم کلی مذرت خاهی کرد و گفت همه چی تموم شده ولی من ی چیزایی فهمیدم که تموم نشده خیلی مواظبه من نفهمم حالا من خیلی چیزا دیدم ولی مدرک ندارم بخوام طلاق بگیرم چی دستم میگیره یه پسریک سال نیمم دارم 

جاییم ندارم برم خونه بابام جهنمه از اینجا بدتره

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

خانما میدونم غلط املایی دارم خواهش میکنم گیر ندید من اصلا حوصله ندارم تو وضعیت جالبی هم نیستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاخدا

خدا بهت صبر بده ارامش بده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728

موندم چ کنم کلی با هم دعوا و درگیر شدیم  کلی هم بهم توهین کرد ولی باز میومد معذرت خواهی به شدت هم عصبیه کارای وحشتناک میکنه چاقو بر میداره بزنه خودش اصلا این زن کل عقل و هوش و همه چیزش ازش گرفته دیوونشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این زن افغانی بدجور خوشکل و خوش اندام و خوشتیپه متاسفانه هوش از سرش برده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مدارک تهیه کنین از قبیل عکس.شات اسکرین از چت هاش.هک و غیره 

بعد اقدام کنین عسرحرج بزنین مهریه و حضانت بگیرین ب اضافه هزینه های فرزند و طلاق

ولی اگر رابطش بااون خانوم باعث عدم پرداخت نفقه نشده و خرج و مخارج رو درست و کامل تقدیمت میکنه زندگی کنین این جامعه محیطی نیست بعد طلاق دوام بیارین مگر پشت داشته باشین

برو به شوهر زنه بگو

شوهرم گفت اگه به شوهرش گفتی فاتحه زندگی خودتم بخون چون افغانیا فورا سر زنشون میبرن منم نمیخوام براش دردسر بشه یه اشتباهی من کردم ول کن ماجزا شو دروغ میگه هنوز ولش نکرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدا بزرگه . توکل به خدا..... 

انشالله خدا اجر وفاداریتو میده . اگه تظاهر کردی که بخشیدی سعی کن اصلا به روش نیاری و دیگه تجسس نکنی..... و طی زمان قلبا هم ببخشی . تا زندگیت دوام داشته باشه. به امید حق خوشبخت بشید. سعی کن فایل صوتی کلید مرد رو هم از اینترنت دالود کنی و گوش بدی خیلی کمک کاره

خدایا شکرت که پشت و پناه منی و من تو را دارم.....
طرف متاهله یامجرد

متاهل یه افغانی کارگر  پیر بی سواد به شدت هم به زنش شک داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر از لحاظ مالی توانی دارین دوربین های دی وی مینی ک اندازه دکمه لباس هستن حدود۲۰۰هزار تومان قیمت دارن ازشون فیلم بگیرین ببرین دادگاه عسروحرج بزنین مدرک بگذارین روی پرونده

ایشون زندانی دارن.حضانت طفل بهتون داده میشه.مهریه و نفقه بهتون تعلق میگیره و خیلی راحت میتونین ب زندگی با فرزندتون ادامه بدین

2706