2737
2734

يه ساعت پيش خواب ديدم كه تو يه حياط خيليييييي بزرگه مسجد نماز جماعت عيد غدير ميخونيم كلى هم نمازگزاز هست بعد ملت وسطاى نمازشون انگار شك ميكنن كه الان امام جماعت ركوع رفته يا سجده نمازشون رو قطع ميكردن بعد من انگار ميدونستم كه اين اتفاق ميفته ميرفتم تو صف هاى نماز قبل اينكه ملت نمازشونو قطع كنن بلند بلند ميگفتم بخونيد نمازاتونو ادامه بديد درسته ..بعد از يه جايي به بعد ديگه صفهاى عقبى نمازشونو قطع كردن صفها بهم خورد رفتن سمت خونه هاشون بعد من از يه مامور پرسيدم امام جماعت كيه؟ ميخوام ببينمش حتما بعد نميدونم اون چى گفت مثلا گفته بود فايده اى نداره ميخواى چى بهش بگى يه همچين چيزى منم گفتم حتما يه كارى كرده كه نشد نماز درست تموم بشه اين از عواقبشه

شازده دوماد غم نخور نومزدت با ناز مياد..اى حمومى اى حمومى اب حموم تازه كن تا بيارن عروس خانوم خلوت اماده كن ..اسب بردن تو حياط عروس خانوم شد سوار خير ببينى ننه عروس اين گل از خونه ات دراد ..يار مبارك بادا ايشالااا مبارك بادااا ..اگه با امضام شاد شدى يه دعا كن شازده دوماد ورپريده پيداش شه صلوات ايضا 

ميگين خوندن نماز عيد غدير به جماعت جايز نيست درسته؟؟

كسى نميدونه تعيير خوابم چى ميشه

شازده دوماد غم نخور نومزدت با ناز مياد..اى حمومى اى حمومى اب حموم تازه كن تا بيارن عروس خانوم خلوت اماده كن ..اسب بردن تو حياط عروس خانوم شد سوار خير ببينى ننه عروس اين گل از خونه ات دراد ..يار مبارك بادا ايشالااا مبارك بادااا ..اگه با امضام شاد شدى يه دعا كن شازده دوماد ورپريده پيداش شه صلوات ايضا 

تعبیر خواب نماز بر 7 چیز دلالت می کند

ایمنی – شادی – عزت – مرتبت – رستگاری – مراد یافتن – نقصان

تعبیر خواب رکوع و سجود نماز بر 5 چیز دلالت می کند

مراد یافتن – جمعیت – نصرت یافتن – پیروزی – امر حق به جا آوردن

تعبیر خواب تمام کردن نماز ،مقبول شدن دعا است

تعبیر خواب تمام نکردن نماز ، مقبول نشدن دعا است

تعبیر خواب نماز از دید حضرت یوسف ع

تعبیر خواب نماز خواندن نزدیکی به خدا است

تعبیر خواب نماز از دید اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی

تعبیر خواب به امامت نماز خواندن در مسجد این است که حاکم ان دیار مطیعش شود

تعبیر خواب رکوع و سجده را تمام کردن انجام کار دنیایی است

ايشالله ك بدردت بخوره 

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این ک خوبه من دیشب خواب دیدم یکیو کشتم پلیسا ازم بازجویی میکردن و میخواستن اعدامم کنن😨 خیلی حس بدی ...

واااى عجب خوابى ...

خواباى من هميشه فانتزيه اولين خواب درست و حسابى و انگار معنادار منه 😂