2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ممنون از حضورت  من بیشترشو تایپ کردم دوس دارم همه بخونن

هر جور راحتی☺☺

حاجیتون رفت پی کار و زندگیش  ایشالله هرکی آرزوی مامان شدن داره زودتر به آرزوش برسه واسه منم دعا کنه  
دوستان کسی نیست؟؟؟

اگر روی مشاهده افراد آنلاین کلیک کنی، نشون میده هستن یا نه. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
2738

میخوام داستان زندگیم رو تعریف کنم..شاید از یه جاهاییش یه عده پند بگیرن..شایدم دارم اینارو واسه اولین بار اینجا تعریف میکنم که بسپارمشون به شماها و بعد از چندسال فراموشی بگیرم و ذهنم رو خالی کنم از هرچیزی که بوده...

من از یه خونواده متوسط و آبرومند در یه شهر نسبتا کوچیک به دنیا اومدم.تنها دختر خونواده ام و دوتا برادر دارم.از بچگی دختری بودم بسیار زیبا و خوش سرزبون..بزرگتر که شدم شاگرد ممتاز کلاس ها..پدر ومادرم افرادی مومن و معتقد.خودمم تا قبل از قبول شدن توو دانشگاه دختری بودم که نمازم قضا نمیشد..روزه میگرفتم..اعتکاف میرفتم و پوشش خوبی داشتم..عشق و علاقه من درس خوندن بود و پدرم بشدت حمایتم میکرد.تا اینکه بعد از کنکور با یه رتبه عالی در شهری که تقریبا ۳ ساعت با شهرمون فاصله داشت قبول شدم.برادر بزرگم مخالف دانشگاه رفتن دختر اونم شهر غریب بود.اما پدرم میگفت که من کاملا به دخترم اعتماد دارم و تو حقی نداری دخالت کنی.خلاصه همه راضی شدن و من پا به شهر غریب گذاشتم.در بدو ورودم به خوابگاه یه دوست پیدا کردم که ایکاش هیچوقت باهم آشنا نمیشدیم

2706