2733
2734
عنوان

داستان مهاجرت علی و فاطمه کجا رف

328 بازدید | 17 پست

پس این داستان مهاجرت علی و فاطمه کجا رف😞 من رفتم ی تاپیک دیگه اومدم گم شد پیدا نمیشه میدونید بم بگین

فکنم ازین داستان هیجانیا بود 🤓

دخته جنوبوم 😆😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینو میگین؟؟؟مهاجرت علے و فاطمہ

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

لینک بدین ماهم بخونیم

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
وای آره مرسیییییییی عزیزم

خواهش می کنم❤❤

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

عه.

من و همسرم ک هنو مهاجرت نکردیم😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
عه. من و همسرم ک هنو مهاجرت نکردیم😆😆

😬😬😬 پس استارتر شما بودی 😠 من سوی چشممو گرفتم داستانتونو بخونم موندم تو خماریش😡 😂 شوخی کردم ولی نمیدونم چرا نصفه ول کرد 😐 من عاشق هیجاناتم همشم مستندا رو میبینم مربوط ب همین مهاجرات غیر قانونی  رفتیم تو حس استارتر رف😭 امشب همش داستانای بی سرو ته نصیبم شد😥

دخته جنوبوم 😆😄
2706