2737
2734

بتات مگه چنده؟

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی روز بعد پری ۷۶... ۴۸ ساعت بعد ۱۶۸... الان هم خداروشکر همه چی اکیه. برای شما چنده؟

خدا روشکر عزیزم.

من خیلی کمه.یک هفته بعد از موعدم 96 بود،فردا باز آزمایش میدم،برام دعا کن

2728
گفتم عزیزم

ان شالله ک زودتر میره بالا...استرس ب خودت نده

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738
یعنی دلیلش استرس بود؟

نمیدونم هرچی بودمن ازچشم استرس بیخودم میبینم چون واقعاااااا،استرس داشتمایعنی اون چنروزهزااااربارمردموزنده شدم

میشه واسه صحیحوسالم به دنیااومدن بچم صلوات بفرستین.😍

اعزیزم من انقدر سره این بتای لعنتی استرس کشیدم که سره این بارداریم اصلا نرفتم از بتا بدم و فقط بی بی گذاشتم و مستقیم 8 هفته رفتم سونو خیلیه خداروشکر همه چی عالی بود اینجوری خییییلیییی بهتره

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
بارداری قبلیتون چی شد؟ چه خوب،کاش منم کلا آز نمیدادم

اون بتام پایین بود برای من خیییلیییی پایین بود و بعد از چند روز پری شدم فهمیدم که کلا بارداری شیمیایی بوده 

شماام اصلا استرس نداشته باش احتمالا لقاحتون دیر بوده گلم

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2706