2733
2734
عنوان

اشپزخونه تمیز

24906 بازدید | 232 پست

از نظر شما چه اشپز خونه ای تمیزه

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

میشه از اشپز خونتون عکس بگیرین ,,,,,تا منم با اشپز خونم مقایسه کنم 

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشپزخونه ما کثیفه!هفته ای دو روز هم کارگر داریم ولی حس میکنم اونجوری که باید کار نمیکنه منم روم نمیشه بالای سرش وایستم دستور بدم

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738

بچه ها شمام اینجورید ک هر دفه تمیز میکتد ی روز بعدش انگار ن انگار..  

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

من عاشق  عکس اشپز خونه مردمم ,تا صبح بزارن نگاه میکنم ,خودمن صبح پا میشم دستمال به دست میسابم .ولی رنگ و رو نداره چرا

اشپزخونه ما کثیفه!هفته ای دو روز هم کارگر داریم ولی حس میکنم اونجوری که باید کار نمیکنه منم روم نمیش ...

منم کار گر داشتم زمانی که حامله بودم و بچم کوچیک بود اما الان وقتی یه چیزی رو میسابم و تمییز میشه لذت میبرم ....به همین خاطر هرو روز تا دارم اشپزی میکنم اشپزخونه رو برق میندازم ولی حوصلم نمیگیره خیلی کار کنم همون در کل روز دوساعت برای غذا و ظرفشوری و تمیز کردن فکر کنم کافیه از نظر من

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
2706