2410
2553
عنوان

خاطره تون از روز اول مدرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2864 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من هیچ وقت روز اول مدرسه یادم نمیره از بس ریزه میزه بودم رفته بودم ته کلاس معلم بلندم کرد آوردم نیمکت اول و یکی یکی صدامون میکرد یه ربان صورتی میزد به مقنعه هامون

یادمه همون زنگ اول معلم یه پفک باز کرد و یکی یه دونه پفک داد به همه منم خوشحال که آخجون تو مدرسه پفکم میدن😄 آخه قبلش گفته بودن خوردن پفک تو مدرسه غیر قانونیه

بعد معلم گفت هر کسی بره یه گوشه که هیچ کس نبینه پفکشو بخوره و بیاد 

خلاصه هر کسی رفت یه گوشه یکی رفت تو حیاط یکی رفت زیر میز

بعد همه جمع شدیم تو کلاس

معلم گفت همه قایمکی پفکارو خوردین ؟

همه گفتیم بله 

گفت یعنی هیچ کس ندید؟ 

ما گفتیم نه هیچ کس ندید 

گفت کسی هست که وقتی داشت پفکشو میخورد یه نفر دیده باشه ؟

ما گفتیم نه هیچ کس ندید

معلم گفت بچه ها وقتی شما داشتید پفکاتونو میخوردید یه نفر بود که همه شمارو دید😕😕

معلم گفت اون کسی نیست جز خدا این اولین درس دوران تحصیل شماست که خدا همیشه ناظر اعمال ماست 

و اون شد اولین و بهترین و ماندگارترین درس دوران تحصیل من

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد
2714

من روز اول با مامانم رفتم مدرسه بعد سر صف وایساده بودم خوراکیای زنگ تفریحمو در آوردم بخورم.. مامانم اومد گفت اینا برا زنگ تفریحه الان نخور... منم گفتم باشه بعد هی بهش میگفتم تو دیگه برو خونه من خودم میمونم هی ام.برمیگشتم نگاه میکردم ببینم رفته که بسکوییتامو بخورم😂😂😂 داشت

من به سر سبزی این زندگی ایمان دارم

من روز اول با مامانم رفتم مدرسه بعد سر صف وایساده بودم خوراکیای زنگ تفریحمو در آوردم بخورم.. مامانم اومد گفت اینا برا زنگ تفریحه الان نخور... منم گفتم باشه بعد هی بهش میگفتم تو دیگه برو خونه من خودم میمونم هی ام.برمیگشتم نگاه میکردم ببینم رفته که بسکوییتامو بخورم😂😂😂 داشت

من به سر سبزی این زندگی ایمان دارم
من روز اول با مامانم رفتم مدرسه بعد سر صف وایساده بودم خوراکیای زنگ تفریحمو در آوردم بخورم.. مامانم ...

اره دقیقا منم اینطوری بودم...ای گفتی یادم افتاد.

کاش شهید مدافع حرم بشم

من بچگی خیلی شر و شیطون  بودم روز اول مدرسه هم کلی ذوق داشتم مامانم موهام و شونه کرد و واسم خوشکل با کش بست لباسامم  پوشیدم و موقعه ی که میخواستم برم پام سر خورد افتادم تو ماهیتابه ی که مامانم سس ماکارانی رو توش درست کرده بود آخه خونه ی ما اونموقع ها حیاط دار بود هیچی دیگه بالا تا پایین سسی  شدم مغنه امم سفید بود اونروز  مدرسه نرفتم مامانمم کلی باهام دعوا کرد 😆😆😆😆😆😆

شاید عجیب باشه ولی هر چی فکر میکنم روز اول مدرسه یادم نمیاد🤔🤔🤔

فقط یادم میاد چند روز بعد از باز شدن مدرسه ها معلممون داشت ب اون یکی معلما میگفت این دختره خیلی شلوغ و شیطونه معلم پیش دبستانیمون هم بود برگشت گفت حرف گوش کنه بگی اروم میشینه اینجوری بود ک تو همون چند روز ب عنوان شر و شیطون انتخاب شدم

تو دوران ابتدایی و راهنمایی کلا شیطون کلاسامون همیشه من بودم ولی معلمامونم همیشه منو دوست داشتن

همین الان دقیقا تو همین لحظه یه نفر تو دنیا هست که داره دست نیافتنی‌ترین آرزوی مارو زندگی میکنه!!
2706