2733
2739
عنوان

خاطره تون از روز اول مدرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 45 پست

وقتی معلم گچ رو برداشت اولین کلمه ی زندگیم رو روی تخته حک کنه...

تپش قلب گرفتم ساعت بعدم ریاضی بود 

احساس کردم چقدر خنگم ...و من در این مسیر موفق نمیشم و شکست میخورم کلا تو زندگی ردم!

حس خیلی بدی بود خدا رو شکر تا اول دبیرستان معدلم 19/5 به بالا بود.

کاش شهید مدافع حرم بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر املا اگه کلمه بلد نبودم گریه میکردم..جوری که بعد یه مدت همه بچه ها و معلم عادت کرده بود اخرشم ...

من اولین املا کلاس اولم رو با افتخار صفر شدم 😣

اما بعد اون یک تنبیه شدم که بصورت اتوماتیک کلا ادبیاتم بیست بود همیشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

روز اول که کلاس اول رفتم وسط همهمه جمعیت یکی از پشت دست میکنه تو کیفم و مدادرنگیهام و تراش و خلاصه تمام وسایلمو میدزده.فقط کیف خالی میمونه رو دوشم.

مامانم کلی منو زد.

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

به ما روز ثبت نام گفتن کلاس اولیا بایذ دوروز زودتر از بقیه بیان پرسیدیم گفتن شیفتتون ظهریه ماهم بعدش دیگه نرفتیم بپرسیم  ماهم روز اول خوشحال و سرخوش راهی مدرسه شدیم دیدیم درا بسته است هیشکی هم نیست زنگ زدیم سرایدار درو باز کرد گفت جشن کلاس اولیا صبح بوده با اون شیفت باهم گرفتن اینگونه بود اولین روز تحصیل زندگیمو غیبت کردم😂😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740
روز اول که کلاس اول رفتم وسط همهمه جمعیت یکی از پشت دست میکنه تو کیفم و مدادرنگیهام و تراش و خلاصه ت ...

بچه ها هنوز از تخم در نیومدند دزدی کردند!

البته هنوز ممیز خوب و بد نشدند.

کاش شهید مدافع حرم بشم
2706