2737
2734
عنوان

بازگشایی مدارس

811 بازدید | 28 پست

سلام فردا روز اول مهر هستش و منم معلم هستم ولی اصلا حوصله ی مدرسه رفتن ندارم چکار کنم؟؟چطوری انگیزه بدم به خودم و دانش آموزام؟؟تشکر.از معلم چه انتظاراتی دارید؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لباس شیک بپوش...چند بیت شعر و جمله انگیزه بخش آماده کن....با دانش آموزانت مهربان و صمیمی باش...روشهای آموزش و تدریس بروز در دنیا رو مطالعه کن...مطالعه هم زیاد داشته باش...البته ببخشید جسارت میکنم

والا من هر چی معلم داشتم تو ۱۲ سال تحصیلم همشون بی اعصاب و بد لباس و بد اخلاق و زورگو بودن

من خودم رو لباس خیلی حساسم حتما سعی کن فردا لباس شیک و مرتب بپوشی چون بچه ها به ظاهر خیلی اهمیت میدن

حاجیتون رفت پی کار و زندگیش  ایشالله هرکی آرزوی مامان شدن داره زودتر به آرزوش برسه واسه منم دعا کنه  
2738

سلام ، اتفاقا من هم معلم هستم ولي امسال فعلا مرخصي استعلاجي هستم به خاطر ني ني ، حالا من امسال بد جوري دلم هواي مدرسه رو كرده ، به همسرم ميگم حالا اگر بايد ميرفتم مدرسه ميگفتم اي واي و از اين حرفا ، انگار وقتي يك چيزي رو از آدم ميگيرن بهش وابسته تر ميشه .

اولین حقوق این ماهتو بریزن انشالله انگیزه میگیری😂😂😂. خداوکیلی همیشه دوس داشتم معلم باشم چون تعطی ...

معلم ها هر ماه حقوق مي گيرن

چه تعطيل باشن

چه نباشن

مگه اينكه حق تدريس باشن

معلم شاد و پر انرژی ،دانش آموز رو به وجد میاره ...روز اول خییییلی مهمه .بچه ها همو نمیشناسن و احساس غریبی دارن این معلمه که اونا رو با هم آشنا میکنه

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
سلام ، اتفاقا من هم معلم هستم ولي امسال فعلا مرخصي استعلاجي هستم به خاطر ني ني ، حالا من امسال بد جو ...

چند ماه استعلاجی میدن به من که گفتن مهر و ابان رو بیا تا عید لستعلاجی میدیم حالا نمیدونم راسته یا نه 

2706