2733
2734
عنوان

قرص های اعصاب

14490 بازدید | 29 پست

سلام دوستان...بین شما کسی بوده قرص اعصاب فلووکسامین وکلومیپرامین مصرف کرده باشه وخوب بشه؟

مرسی که هستی♡وهستی رارنگ آمیزی میکنی هیچ ازت نمی خواهم فقط باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ببین گلم اعصاب یه بیماریه که درمانش به خودت بستگی داره یه چند تا توصیه اول دارو هاتو طبق دستور پزشکت استفاده من و دوره هاشو زیاد ادامه نده که به داره عادت کنی اخه دارو اعصاب شدیدا وابستگی داره دوم سعی کن محیطتت بهت ارامش بده بگرد خوش بگذرون ریلکس باش سوم بیشتر از داروهای شیمیایی دارو های گیاهی برا اعصاب و ارامش استفاده کن مثل بابونه و گاوزبان بهار نارنج و غیره..

وقتی که بمیرم هرچندم محکم بغلم کنین حس نمیکنم

من استفاده نکردم ولی خواستم بگم بیماری با بیماری فرق داره از شخصی به شخص دیگه هم اثر کردن قرصها فرق داره.

مثلا دوست من همه اینارو مصرف کرده تا رسیده به اینکه قرص اسنترا بهش میسازه.

منم همون اولین قرصی که دکتر بهم داد بهم ساخت و جواب داد.

ولی باید چند ماه صبر کنی ببینی قرص اثر میکنه یا نه.

من وسواس دارم سه هفته میشه که دکترم واسم تجویز کرده...بجز خواب الودگی و پراشتهایی اصلا تاثیرخاصی نمیبینم احساس میکنم شدیدترهم میشم... میخوام قط کنم ولی دکترم گف نبایدقط کنی و باید باهرشرایطی استفاده کنی

2738

مزه دهنم همیشه تلخه...صب تاشب فقط خمیازه میکشم... اخه دکتری هم که پیشش رفتم از سرشناس هاست...حالانمیدونم چیکارکنم؟

من وسواس دارم سه هفته میشه که دکترم واسم تجویز کرده...بجز خواب الودگی و پراشتهایی اصلا تاثیرخاصی نمی ...

دکترتو اگر قبول دتری ب حرفش گوش کن

خواهر منم وسواس داشت 

الان یادم نبست بهش چی داد

اما من واقعا سیتالوپرام رو تاثیرشو دیدم

دکترم اعصاب و روان بود

بعد دوهفته هم تاثیرش کاملا مشخصه

دکترتو اگر قبول دتری ب حرفش گوش کن خواهر منم وسواس داشت  الان یادم نبست بهش چی داد اما من وا ...

والا این دکترو همه تعریفشومیکنن... نمیدونم ... سیتالوپرام هم عوارضش اینجوریه؟ واسه شما عوارض داشت؟ یعنی زود خوبتون کرد؟ خواهر شمام بیماری وسواس شستشو وتمیزکردن خونه داشت؟

قبلا هم وسواس داشتی؟ دارو مصرف کرده بودی؟ خواب الودگی و پراشتهایی تا سه ماه طول میکشه و بعد برطرف م ...

نه خیلی وقته وسواس دارم اخرش این ماه مجبورشدم برم پیش دکتراعصاب وروان... اخه سابقه ژنتیکی هم داریم

2706