2737
2734

دخترم دو هفته پيش ك رفتيم پارك سرما خورد و سينش خلط اورد و سرفه و ... دكتر بهش آموكسي كلاو داد ي هفته خورد ولي خوب نشد بعد ازون ي هفته الان تنش قرمز قرمز شده ريخته بيرون تا صورتشم داره مياد دكتر متخصص گفت بخاطر اب دهنشه ك ميريزه ولي اصلا اب دهنش نميره دخترم ، شما تجربه اي ندارين ؟ راستي دكتر گفت برونشيت شده. كي خوب ميشه؟؟؟ اين قرمزيا چي؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
روزوئلا چيه؟؟ از چي بوجود مياد؟؟

از خانواده سرخچس .

قبلش تب میکنن و بعد دون دون قرمز میشه بدنشون . دیگه بعدش تب نمیکنن

اصلا خطرناک نیس .

مثل یه عفونته که وارد بدنشون میشه .

ببرش دکتر واسش یه شربت میده . 

دختر من سر شیش روز کامل خوب شد . دورش کلا ده روزس.

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

عزیزم نگران نباش دختر منم بعد یه دوره سرماخوردگی و تب و بی اشتهایی بدنش  دون قرمز زد حدود یه هفته اینطوری بود بعدش خوب شد خود ب خود.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
عزیزم نگران نباش دختر منم بعد یه دوره سرماخوردگی و تب و بی اشتهایی بدنش  دون قرمز زد حدود یه هف ...

عزيزم كم غذا هم شده بود؟؟؟

شانس من ي هفته رفتم شهرستان استراحت كنم اونجا سرما خورد از وقتي اومدم درگيرم

عزيزم كم غذا هم شده بود؟؟؟ شانس من ي هفته رفتم شهرستان استراحت كنم اونجا سرما خورد از وقتي اومدم در ...

آره هیچی نمیخورد.فقط شیر میخورد یعنی قشنگ نیم کیلو یا بیشتر کم کرد.ولی الان ماشالا خوبه.بچه کلا تو مریضی و دندون درآوردن بدغذا میشه.بچه ی من ک اینقدر چاق و لاغر شد ک حد نداره.طبیعیه نگران نباش عزیزم

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
2706