2726
عنوان

رفتارای مادر شوهرممممم

641 بازدید | 35 پست

مادر شوهرم در کلل زن بدی نیست ولی گاهی نمیدونم چرا حرص دربیار میشه و شیطون میره تو جلدش

مثلا یه نمونه اینه که همش تو ت ل گ ر ا م عکسهای پسرای جاریامو میفرسته برام   مخصوصا یکیشون که من باهاش قطع رابطه هستم کلا

یا مثلا چند روز سفر بودیم شمال رفته بودیم  مادر شوهرم سه چهار بار زنگ زد فقط به گوشی شوهرم و اصلا به من زنگ نزد!!!

الانم باردارم اصلا زنگ نمیزنه حال بپرسه یا بگه کمکی لازم نداری چیزی هوس نکردی

مادر شوهر منم همینه،یه مدت زنگ میزدم دیدم زنگ نمیزنه دیگه زنگ نمیزنم،الان شوهرم همش انتظار داره من زنگ بزنم بهش،در صورتی که من مریضم یه زنگ نزد بگه مردی یا زنده ای،با توجه به اینکه خودش مریض بود من چند ماه ازش مراقبت کردم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همینجوریه مادرشوعر منم حامله بودم خواهرشوهرم دوقلو حامله بود به من نیگفت تو پاشو کارکن مال تو یه دونست بذار فاطمه کار نکنه

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

بنظرم مادرشوهرتو تو تل گرام بلاک کن ،فامیلای شوهرمم تو تل گرام یه کانال دارن منو عضو کردن مادر شوهرم همیشه پند و اندرز میفرسته،یکی باید خودشو نصیحت کنه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

اونا هیچوقت  به من زنگ نمیزنن کاری دارن به شوهرم  میگن .منم بهشون نمیزنگم .من بچه ندارم .جاریم تازه بچه دار شده بود اومد خونه ما گفت برای بچه اسفند دود کنم .من واقعا  دلم شکست   .خوب میبرد خونشون اسفند دود کنن .من که چشمم شور نیست    .خدا ازش نگذره

مث خودشون رفتار کنن ..

مادرشوهر منم رفته مسافرت به من چیزی نگفتن فقط به شوهرم گفته و به اون زنگ میزنه 

منم اصلا زنگ نمیزنم بهشون ، رفت و آمدمم کم کردم 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2706